2012 Survivorda Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri ?

titan lütfen bana bu şarkıyı bul kaç gündür bekliyorum senden bir haber
Survivor Ünlüler Gönüllüler 28 Nisan 2012 720p HD Tek Parça Full HD izle 28.04.2012 - Dizi izle 5 kısım sanırsam 15 dkkada almeda tek başına konuşurken çalan parça bulabilirmisn

bide gönüllüler ödül kazandıktan sonra yaptıkları haka dansının müziği hani serhat açı yok diyordu o şarkıyı bulabilir misin ?

sana verdiğim link galiba kapanmış işte yeni link 18. Bölüm Reality (3.Bölüm) | Acunn.com 12:48 dakkada çalan müzik bulabilirsen çok mutlu olurum bide dedğim gibi serhatın acı yok dedği müziği bulabilirsen...

Titan vidoyu aldığım site sayfayı değiştirdiğinden daha önce verdiğim link faklı yere kaymış. Yeni link Burada ve şarkı da 71:07 süresinde başlamakta. Sürekli duyuyorum bu şarkıyı ve gerçekten mükemmel bir parça. Saygılar.

Aradığınız parça daha önce de sorulan, bir Nick Phoenix & Thomas Bergersen yapımı parça olan Heart of Courage.. :)

Dinlemek için LÜTFEN TIKLAYINIZ..

MERHABA TİTAN BENDE ASLINDA ÜSTTEKİLERİN ŞARKISINI MERAK EDİYORUM 28 NİSANDA G. ADASINDA BEGÜM DENİZDEN ÇIKIP TAKLAATIYODU SERHATTA ACI YOK DİYE BAĞIRIYODU O ŞARKIYI BİLİYOMUSUN
Survivor Ünlüler Gönüllüler 28 Nisan 2012 izle, Survivor Ünlüler Gönüllüler 28 Nisan 2012 izlesene# 1. PART 14:43 TEKİNİ EN KISA ZAMAN İÇİNDE CEVAP VERİRSEN SEVİNİRİM...

Bu şarkı daha önce sorulmuştu. Kanye West'ten Stronger :)

Dinlemek için LÜTFEN TIKLAYIN...

Maalesef video açılmıyor...

Teşekkürler Titan... Müthişsin !

Teşekkür ederiz..

29 nisan ya da 30 nisan da tam hatırlamıyorum bulutlar gecerken bi 30 35 saniye mükemmel bi şarkı çalmıştı..

30 nisan magapay'dan önce çalan şarkı .. ?

Merhaba,

29 Nisanda Gönüllülerin kazandığı dokunulmazlık oyunundan hemen sonra çalan müziğin adını bilen varmıydı acaba?
Hemen hemen herkez kazanınca çalıyor.
Zafer müziği diyorum ben ona.

Lütfen link verin....

Bir önce ki mesajda sorunuz cevaplandı :)

gönüllüler kahavltıyı kazanınca yerlerken çalan müziğin adı nedir lütfen acil
:(

29 Nisan'da yayınlanan bölümün ilk 1 dakikasındaki müziği ben de istiyorum. Lütfen yayınlar mısınız o müziği de?

Lütfen link verin..

Geri