2013 Survivor'da Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri?

arkadaslar 50 bolüm gonüllüler kaybettiginde adalarına giderken calan müzigi bilen varmıı

Survivor 50.Bölüm 2.Parça | Acunn.com
01:36 da ki çalan parça ? daha önceden soruldu da cevap verildiyse özür dilerim şimdiden. o kadar baktım görememişimdir :)

İkinizin de aradığı parça daha önce sorulmuştu. Two Steps From Hell - Starvation :)

Dinlemek için LÜTFEN TIKLAYINIZ ...

Survivor 48.Bölüm 6.Parça | Acunn.com dakikasini bilmiyorum ama tarif edeyim murat ve hilcemin niagara selallesine gittiklerinde tam selalenin altindayken calan bi muzik var kadin soyluyodu mirildanayim biraz şugu than gibi bisey soyluyodu

İki gündür buraya bu satırları yazıp tarifler yapacağınıza, bir zahmet parçanın dakikasını yazsaydınız da bir de gelip "Link gönderdim bakmıyosunuz" demeseydiniz çok iyi olacaktı ama neyse...Şelale altında bir sürü görüntü var. Hangisini arıyorsunuz bilemiyorum ama gemiyle şelale altından geçtiklerinde çalan şarkı Rihanna ve Jay Z'den Talk That Talk..

Dinlemek için LÜTFEN TIKLAYINIZ..

Birşey değil...

İki gündür buraya bu satırları yazıp tarifler yapacağınıza, bir zahmet parçanın dakikasını yazsaydınız da bir de gelip "Link gönderdim bakmıyosunuz" demeseydiniz çok iyi olacaktı ama neyse...Şelale altında bir sürü görüntü var. Hangisini arıyorsunuz bilemiyorum ama gemiyle şelale altından geçtiklerinde çalan şarkı Rihanna ve Jay Z'den Talk That Talk..

Dinlemek için LÜTFEN TIKLAYINIZ..

Birşey değil...

Keske dakikasini soyleyebilsem ama imkanim yok iste ugrastirmam sizi grmiyle gectikleri degil merdivenlere ciktiklarinda selalenin altinda islanadiklari yer

Geri