Survivor'da çalan yabancı müzikler

Acillll

Yaaa arkadaşlar ben acunla tanerin futbol oynarlarken çalan müziği bulamadım. Lüften yardımcı olun. O müziği çok istiyorum uzun zamandırda uqrasıyorum ama bir türlü bulamadımmmmm. Bulan varsa söylesin lütfenn !!!!

Yaaa arkadaşlar ben acunla tanerin futbol oynarlarken çalan müziği bulamadım. Lüften yardımcı olun. O müziği çok istiyorum uzun zamandırda uqrasıyorum ama bir türlü bulamadımmmmm. Bulan varsa söylesin lütfenn !!!!

Sayın misafirimiz,
Bu soru bu başlık altında defalarca soruldu ve cevaplandı.Gözden geçirseydiniz topiği rastlardınız.Sizin için tekrarlayalım.Parça DON OMAR'a ait.İsmi DANZA KUDURO..

Bu parçayı ve survivorda çalan parçaları dinlemek isterseniz lütfen buraya tıklayın :[video]https://www.meleklermekani.com/bunl...simleri-ve-videolari.html[/video].Forumumuzda hepsi mevcut...:D:D

Moderatör tarafında düzenlendi:
survivor daki bi şarkı

Don Omar - Danza Kuduro ft Lucenzo

survıvorde çalan latin aranan şarkı

aradıgınız latin şarkı bu la vida es un carnaval-homenaje celia cruz-victor manuel ok by

şarkı

sora ne men ya volta ... sakkurulo -----------diye içinde geçiyor bu şarkının adı nedir yazabilirmisiniz....

survivor

arkadaşlar survivor finalde çalan hareketli bir müzik sanırım şarkıda amelia vela a saquruno fln diyor

Geri