2012 Survivorda Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri ?

36.Bölüm 4.Parça | Acunn.com link bu admin helikopterdeyken çalan 2. şarkıyı söylermisin bi kadın sölüyor hızlı hızlı :D

Admin bi yardmıcı olurmsun bnde bulamadım bu şarkıyı ??

Aradığınız parça hangisi bilemedik, biz de helikopterdeyken çalan şarkıları sırasıyla paylaşıyoruz..

David Guetta - Love Don't Let Me Go
Gloria Estefan - Conga
Jennifer Lopez - Papi

Bu şarkıları ve tüm Survivor 2012 şarkılarını dinlemek için LÜTFEN TIKLAYINIZ ...

selam,her kese.titan wimdi bakude saat tam 02:40di.ve en mutlu animdi.cunki,haftalardi anlatmaq istediyim sarkiyi sayende buldum.sweet dreams istediyim warkiydi.ne kadar tewekkur etsem azdi.cok sag ol....minnetdarimALLAH razi olsun senden

tşk

selammm
37. bölüm 7.parça ve 01:33 saniyedeki parça için yardımcı olursanız çok çok sevinicem

selam,her kese.titan wimdi bakude saat tam 02:40di.ve en mutlu animdi.cunki,haftalardi anlatmaq istediyim sarkiyi sayende buldum.sweet dreams istediyim warkiydi.ne kadar tewekkur etsem azdi.cok sag ol....minnetdarimALLAH razi olsun senden

titan supersin,canim

Rica ederim, siz de sağolun..:)

selammm
37. bölüm 7.parça ve 01:33 saniyedeki parça için yardımcı olursanız çok çok sevinicem

Lütfen link verin...

36.bölüm 4.parça 10.30 dan sonraki şarkı kadın söliyor hızlı hızlı lütfen bulun :)

Allah senden razı olsun titan hemen download yapıom İLGİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİm TİTAN

Geri