2012 Survivorda Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri ?

titan yardım etmeye çalışıyorsun çok teşekkürler ama link veremeyeceğim 1 saattir acunn.com da arıyorum şarkı kayıp dün annem buldu ama parça yok yardım et tok sesli bi kadı nsölüyo

titan yardım etmeye çalışıyorsun çok teşekkürler ama link veremeyeceğim 1 saattir acunn.com da arıyorum şarkı kayıp dün annem buldu ama parça yok yardım et tok sesli bi kadı nsölüyo

Burada sorular bize sorulduğundan herkese yardım etmeye çalışıyoruz ama üzgünüm böyle bir arayışta bulunmak bizim için çok büyük bir zaman kaybı. Linki bulduğunuz zaman paylaşırsanız diğer misafirlerimiz gibi size yardımcı olmaya çalışırız.. :)

Acunn.com da yarismacilarin newyork a ilk girisleri diye bir video ilk calan sarkinin adini soylermisiniz lutfeennn

Acunn.com da yarismacilarin newyork a ilk girisleri diye bir video ilk calan sarkinin adini soylermisiniz lutfeennn

Yukarda New York görüntülerinin olduğu bölümlerden parçalar sorulmuştu. Onlara bir bakın, aradığınız parça orada yoksa lütfen link verin ve biz de size yardımcı olmaya çalışalım :)

Geri