gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

acil facede arama geçmişi nasıl silinir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar acilen abimin facesinden arama geçmişini silmem lazım yoksa beni gebertir, nasıl silecem hemen yazın ne olur :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Özellikle bilgisayarınızın başından kalkmadan kişisel gizliliğinizi korumanın en basit, hızlı ve ağrısız yoludur arama geçmişini silmek. Böylelikle meraklı gözler bilgisayarınızda aradığını bulamayacak ve siz de belki başınızı büyük bir ağrıdan kurtaracaksınızdır. Facebook uzun zamandır kullanıcıların yaptığı tüm aramaları arşiv halinde kaydetmekteydi..
    Facebook hesabınıza giriş yapan herhangi biri şimdiye kadar Facebook üzerinde neler arattığınızı görebilir. Bu nedenle Facebook üzerinde yaptığınız her aramanın kaydedildiğini bilerek hareket etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Facebook yaptığınız aramaları kaydedip listelediği gibi isterseniz bu aramaları silmenize de izin vermektedir.

Öncelikle Facebook hesabımıza giriş yapıyoruz. Ardından sol üst bölümdeki isminize tıklayarak veya sağ üst bölümdeki resminize tıklayarak profilinize giriş yapıyorsunuz.

Ardından Facebook profil sayfanız üzerinde kapak fotoğrafının hemen sağ alt bölümünde bulunan Hareketler Dökümü sekmesine tıklıyoruz.

Yeni açılan Hareketler Dökümü sayfası üzerinde sol tarafta bulunan Fotoğraflar, Beğenmeler ve Yorumlar altındaki DAHA FAZLA butonuna tıklıyoruz.

Açılan menünün en alt kısmında Ara butonunu göreceksiniz. Ara butonuna tıklayarak işlemimize devam ediyoruz.

Ve işte Facebook'un arama kayıtlarımız tek tek ay ay yıl yıl tuttuğu arama sayfasıyla karşı karşıyayız. Geçmişten günümüze Facebook üzerinde aradığınız her şey karşınızda.

Hemen dehşete düşmenize gerek yok! Sağ üst bölümde bulunan Arama Kayıtlarını Sil butonu yardımıyla tüm arama kayıtlarını kolayca silebilirsiniz. Geçmiş olsun Facebook'un yıllardır sizin haberiniz olmadan kaydettiği tüm arama kayıtlarını tek seferde silmiş oldunuz.

acil facede arama geçmişi nasıl silinir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Google'da arama geçmişini silemiyorum

Google'da arama geçmişini silemiyorum

Sevgili melekler , Google'ın arama satırında yazdığım şeyleri silemiyorum.. Bildiğim ve denediğim yollar şunlar: 1-Silinecek yerin üstüne gelip delete yapmak, 2- Araçlar-internet seçenekleri-içerik-otomatik tamamla-ayarlar-işaretli yerleri kaldır... Eskiden bunlarla oluyordu.. Yahoo'da arama listesini 90 gün tutma kararı almış. Yani bu siteden yaptığınız aramaları 90 gün silemeyeceksiniz....
  2. Çok acil face üyeleri

Çok acil face üyeleri

webcamdaki çılgın hatunlar webcamdaki çılgın hatun hatun d Çok acil cavap bekliyorum kızlar herkez facesine baksın yada anasayfasına 'Web camdaki çılgın hatunlar' diye bi video paylaşımı varmı nlur bana yardım edin herkez facesine bi baksın nişanlımla nişanı atmak üzereyim bu sabah facesine baktığım da böyle video paylaşılmış 4 . sa önce yazıo saat 6-7 civarı oluyo işe gitmeye yakın.Nişanlım...
  3. Firefox Geçmişi Nasıl Silinir Bilgiler Burada Melekler

Firefox Geçmişi Nasıl Silinir Bilgiler Burada Melekler

Resimli Firefox Geçmişi Silme Firefox Geçmiş Nasıl Silinir Firefox kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, eğer tarayıcınızda önceden girdiğiniz adreslerin görünmesini ve bilinmesini istemiyorsanız şimdi sizlerle paylaşacağımız Resimli Firefox Geçmişi Silme bilgileri işinize yaraycaktır. ( Firefox eklenti kaldırma sorunu bilgilerine de buradan ulaşabilirsiniz ) Firefox'ta...
  4. Skype Mesajlaşma Geçmişi Nasıl Silinir?

Skype Mesajlaşma Geçmişi Nasıl Silinir?

Bu konu; Skype Mesajlaşma Geçmişi Nasıl Silinir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, messengerın kısa bir süre kapatılacak olması sebebiyle artık ufak ufak skype kullanımını öğrenmeye başlıyoruz. Bu yazımızda da skype geçmişi temizlemeyi bilmeyenler için bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. Aşağıdaki resim skype hesabı olanlar için, ikinci resim ise msn kullanıcıs olup skypea...
  5. Rimel Nasıl Silinir Çıkartılır?

Rimel Nasıl Silinir Çıkartılır?

rimel nasıl silinir, rimel nasıl çıkarılır, rimeli silmek için Kirpikleri daha uzun ve belirgin gösteren makyaj ürünlerinden biri olan rimel bazen çıkartırken zorluklar yaşatabilir. Kirpiklerinizin yıpranmasını ve dökülmesini istemiyorsanız ve rimelinizi en kolay şekilde çıkarmanın püf noktalarını arıyorsanız, sizlere rimel nasıl silinir bilgilerini paylaşıyoruz. Rimel, bayanların...

Sayfayı Paylaş