gebe
  1. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

Açtığımız konuya resim yüklemek için (resimli anlatım)

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında sılam_nisa tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler; açtığımız konulara resim yüklemekte sıkıntı yaşıyorsak ya da yüklediğimiz resim görünmüyorsa aşağıdaki anlatıma bir göz atın derim. :D [​IMG]

Yukarıdaki yöntemi denediniz ancak böyle bir sorun çıktı , ozamanda başka bir yükleme yöntemi var meleklerim :)

Açtığımız konuya resim yüklemek için (resimli anlatım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İmzaya Resim Yükleme Resimli Anlatım

İmzaya Resim Yükleme Resimli Anlatım

BURADA İKİNCİ İŞLEM MELEKLERİM :D:D:D BUDA SON AŞAMA :D:D:D
  2. Ulead Gif Animatorde Resim Birleştirme.. (Resimli Anlatım..)

Ulead Gif Animatorde Resim Birleştirme.. (Resimli Anlatım..)

gif birleştirme gif resimleri birleştirme gifleri photoshopta iki resmi resimli anlatım resim siteleri İşte Örnek Resimimiz.. Ve buda diger örnek resimimiz.. (alıntı)
  3. Sitemize Resim Yüklemek

Sitemize Resim Yüklemek

Paylaşımcı Melek Grubu'nda kayıtlı kişiler ve Hamiş Melekler, aşağıdaki şekilden anlatıldığı gibi resim yükleyebilirler. Öncelikle resimlerin isimleri ile bilgisayarınıza kayıt yapıyorsunuz. Dikkat edeceğiniz şey resimleri kaydederken türkçe karakterler kullanmayın bros modeli gibi, broş modeli yerine bros modeli yazın çok uzun isimler oluşturmayın. RESMİ NASIL AÇARIZ Dedikten...
  4. Açtığımız Konulara Nasıl Resim Eklenir?

Açtığımız Konulara Nasıl Resim Eklenir?

Merhaba meleklerim şimdi sizlere paylaşımcı melek grubunda veya yönetimde olmayan meleklerim için sitemize resim eklemeyi anlatacağım. Öncelikle http://imageshack.us/ adresine giriyoruz. Resimde gördüğümüz gibi bir sayfa çıkacak karşımıza. Burada işaretlediğim gibi alt alta 2 kutucuk görüyoruz. İlk kutucuğun yanında işaretli kısımda "browse" yazan yere tıklıyoruz. Karşımıza...

Sayfayı Paylaş