gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adalesiz Nedir biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar acaba aranızda Adalesiz Nedir bilen var mı? Adalesiz Nedir biliyorsanız bana da yazın lütfen

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Adalesiz Ne Demek

Adalesiz Kelimesinin Anlamı

Adalesiz kasları olmayan demektir. Kassız.

"Kardeşinin vücut geliştirmeye gitmesi lazım. oldukça adalesiz."

Adalesiz Nedir biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk nedir biliyor musun????

aşk nedir biliyor musun????

Aşk* yaşamayı bilene aşktır.. Aşk* sevmeyi bilene aşktır.. Aşk* özlemleri ile aşktır.. Aşk* hasrettir ! Aşk nedir biliyormusun ? Aşk anlatılamayacak kadar anlamlı Anlatılamayacak kadar güzel Bir o kadar da yürekliliktir ! Ben yürekliydim* ama şimdi ağlıyorum... Birini sevmek yetmiyormuş Birini özlemekte yetmiyormuş Aşkı ben yanlış anlamışım ! Aşk meher sevipte kaybetmekm Hiç...
  2. TMSF Nedir Biliyor musunuz ?

TMSF Nedir Biliyor musunuz ?

Tmsf'nin anlamı Tmsf'nin açıklaması Basında zaman zaman TMSFnin el koyduğu filanca kurum diye konuşmalar duyuyoruz melekler :) Peki TMSF nedir biliyor musunuz ? Fon, 5411 sayılı kanun ve ilgili diğer mevzuat ile verilen yetkiler çerçevesinde kurulmuştur. Mevduatın ve katılım fonlarının sigorta edilmesi, Fon bankalarının yönetilmesi, mali bünyelerinin güçlendirilmesi, yeniden...
  3. Açındırma Nedir biliyor musunuz

Açındırma Nedir biliyor musunuz

Selam millet bişeyi merak ettim ve daha önceden de olduğu gibi merak ettiğim şeyi size sorup merakımı gidermek istedim :) Acaba Açındırma Nedir aranızda v bilen varsa bana yazsın yaa
  4. Açkı Nedir biliyor musunuz

Açkı Nedir biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar size anlamını bilmediğim merak ettiğim bir kelimenin manasını soracağım acaba aranızda Açkı Nedir bilen var mı?
  5. İmsak Nedir biliyor musunuz

İmsak Nedir biliyor musunuz

Kızlar imsak sabah ezanın okunması mıdır yoksa güneşin doğması mıdır İmsak Nedir biliyorsanız lütfen bana yazın.

Sayfayı Paylaş