gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adalet üzerine güzel sözler özlü sözler var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Adalet üzerine söylenmiş özzlü ve güzel sözler gerekiyor adalet derken kukuktan bahsediyorum arkadaşlarım teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

adalet üzerine güzel sözler özlü sözler var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalite üzerine özlü Sözler

Kalite üzerine özlü Sözler

kalite ile ilgili sözler kalite ile ilgili özlü sözler kaliteyle güzel sloganlar “Önemli olan kantite değil, kalitedir.” Lucius Annaeus Seneca “Mükemmeliyet kantiteye değil,kaliteye bağlıdır.” Baltasar Gracian y Morales “Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur.” John Ruskin “Eğer bizim fabrikalarımız dikkatli çalışarak ürün kalitesini güvence altına...
  2. adalet üzerine söylenmiş özlü sözler

adalet üzerine söylenmiş özlü sözler

adaletle ilgili sözler adalet sözleri adalet ile ilgili sözler ile özlü güzel Adaletin hedef ve gayesi eşitliği sağlamaktır." İhering "Hukuk ile medeniyet ve kültürleri arasında ahenk kuramayan cemiyetler bedbahttırlar." Falih Rıfkı Atay "Mal cimride, silah korkaklarda, karar da zayıflarda olursa düzen bozuktur." Hz.Ebubekir "İnsanlara karşı ne zorbalığa...
  3. Sabır İle İlgili Özlü Sözler var mı?

Sabır İle İlgili Özlü Sözler var mı?

Sabır İle İlgili Özlü Sözler arıyorum ben ama mümkünse yeni olsun çünkü diğer sitelere baktım hep klasikleşmiş olan eski sözler var belki sizde yenisi olur diye yazayım dedim.
  4. 24 kasım hakkında özlü sözler var mı

24 kasım hakkında özlü sözler var mı

24 kasım öğretmenler günü ile ilgil güzel ve anlamlı, özlü sözler var mı forumunuzda ? Yoksa eğer bulabilir misiniz ? :D
  5. güzel teklif sözleriniz var mı?

güzel teklif sözleriniz var mı?

Ben bir kızı çok beğeniyorum ve ona açılmak istiyorum ama şöyle etkili bir teklif olsun istiyorum.Bana yardım edermisiniz ?

Sayfayı Paylaş