adetime 2 gün kadi arkadaslar acaba hamilemiyim

hamilemiyim?

adetime 6 gün kaldı yumurtlama döneminden beri belim kasıklarım ve beyaz akıntım var acaba hamilemiyim kan testi yapsam çıkarmı gebelik cvbınızı bekliyorum allah hepimizin kucagını boş bırakmasın

nazlıcan

kızlar merhaba adetime 4 gün var yumurtlama döneminden beri bel kasıklarda batma byaz akıntı oluyordu bu agrım yok belim hariç kan testi yapsam çıkarmı düzenli adetim var 27 günde bi olurum

selam kızlar benim 3 yaşında bir kızım var şimdi ikinci bebeği istiyorum allahın izni ile.benimde adetime 1 gün kaldı bu ay yumurtlama dönemimden itibaren bel ağrısı kasık ağrısı ve batması baş dönmesi karında şişkinlik göğüslerde acı ve hassasiyet göğüs uçlarında koyulaşma ve yüzümde olumlu anlamda değişiklik bir hoşluk var ve 1 gün kalmasına rağmen kasıkta arasıra batmalar ve sırt ağrısı çekiyorum birde çok sevdiğim tatlı olayından 12 gündür hiç hoşlanmıyorum.acaba hamilemiyim..:)
bu arada allah isteyen herkesin gönlüne göre versin inşallahhhhhhh...

bende 2 yılık evliyim 1 yılldır bebek istiyoruz ama olmuyor klomen tedavisine başladım bu ay 4 gün sonra adet olucam inşallah kırmızıları görmem ve mmelegim icimdedir..hapdanmı neden bilmiyorum ama cok kasık agrısı ve gögüslerim şişti agrısı var bellimde agrıdı ama bu gün sadece gögüslerimde var agrı sizde hamile olma şansım varmı

Adetime iki gün var belimde ara ara agri oluyor hamilemiyim aceba üc kizim var Allah birde erkek nasip eder imsallah herkese Allah anneligi taddirsin

Selam kizlar bundan iki sene önce yazmisim tesadüfen gördüm. Ben hamileymisim meğer ama 2.5aylikken bebeğinin kalbi durdu'kaybettik maalesef;( simdi yine ayni şeyleri yasiyorum.adetine uç gün var'hayirlisi allah tan

Selam kizlar bundan iki sene önce yazmisim tesadüfen gördüm. Ben hamileymisim meğer ama 2.5aylikken bebeğinin kalbi durdu'kaybettik maalesef;( simdi yine ayni şeyleri yasiyorum.adetine uç gün var'hayirlisi allah tan

Aynı şekilde benimde belimde çok ağrı var işi bile bıraktım buyuzden 2 aydır bebis istiyoruz yumurtlama döneminde surekli birlikte olduk ama migde bulantısı baş dönmesi gibi belirtiler yok adetime 2 gün var onceden karın ağrısı olurdu buay olmdi çok şişkinlik bel ağrısı ve ara ara kasigim da batmalar oluyor geceleri uykudan uyanıp çok su iciyorum acaba Hamile olabilirmiyim belirtiler olmadan hamile olduğunu öğrenen varmı?

Merhabalar adetime 1 gün kaldı fakat göğüs acısından başka birşey yok kan testi yaptırdım negatif çıktı ama normal adet belirtilerimi yaşamıyorum ne yapmam gerekiyo bana yardımcı olurmusunuz

Geri