gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113

Adetliyken ilişkiye girdim hamile kalırmıyım? melekler yardım lütfen

Konu, 'Gebelik' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

adetliyken hamile kalınırmı,adet döneminde hamile kalınırmı,adet döneminde hamile kalmak mümkünmü,adetliyken hamile kalma hakkında bilgiler

Adet döneminde hamile kalmamasınız diyen insanalara kesinlikle inanmayın. tıb dünyasında ve özellikle yüce Allahın imkânsız diye bir şey olamaz. Evet, genel olarak elbette kadınlar regl iken gebe kama şansınız çok azdır yani bazen regl kalan kadınlardada gebelik söz konusu olmaktadır.

Bilindigi gibi ve uzman doktorların uzun süre araştırmaları sperm yaşayan bir canlılardır. Eger siz regl ken ilişkiye giriyorsanız ve bu regl tariginiz ilişkiye girdiginiz gün de bitmiş olabilir. Vücut değerlerinizin farklılık göstermesi ile birlikte gebe kalma şansınız olmaktadır ve buda bu tür durumların aslında çok sık yaşandığını gösterir.

a.jpg

Kadınlar için regl dönemi gebelik kontrolü olarak asla kullanılmalıdır. Aslında bazi insanlar kadının adetli olmasına ragmen ilişkiye giriyorlar bu ilşki sonrası rahim agzı çok hassas bir bir organdır mikropları rahatlıkla kabul etmektedir adet bittikten sonra ilişkide bir tehlike görünmez. Bu nedenle elinizden geldigi kadar adet döneminde asla ilişkiye girmeyin. Girseniz dahi korunmalısınız yoksa istenmeyen gebilikler olabilir ve sonradan pişman olacagınız duruma gelmeyin. İlişkide unutkanlık yapmayın ve ilişkiye girmeden gereken önlemleri alın ve sonradan üzüleceginiz ve istemediginiz gebelik oluşabilir. Adet döneminde gebe kalmamak için bu konuda uzman doktorlar çeşitli araştırmalar yaparak her zaman kadınları uyarmaktadır. Ve tekrar hatırlatmak gerekirse adet döneminde asla ilişkiye girmeyin.

Adetliyken ilişkiye girdim hamile kalırmıyım? melekler yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardım melekler lütfen

lütfen yardım melekler lütfen

lütfen yardım merhaba, ben 2007 yılında nodül ameliyatı oldum ve tiroid bezinin tamamı alındı.o günden itibaren levatiron kullanıyorum.yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalabiliyorum ve geçen yıl 17 haftalıkken ikiz gebelik düşüğüm oldu. şimdi 8 haftalık hamileyim ve yine ikiz gebeliğim var.aşırı derecede bulantım,kalp çarpıntılarım ve cilt kuruluğum var.tiroid hormon tahlil sonuçlarım...
  2. Adetliyken birlikte oldum hamile kalırmıyım?

Adetliyken birlikte oldum hamile kalırmıyım?

adetliyken hamile kalınırmı,adetliyken gebe kalınırmı,adetliyken ilişkiye girdim hamilemiyim,adetliyken birliktelik ve gebelik hakkında bilgiler Merhaba. Ben geçen ay eşimle adetimin 4.günü yani son gün korunmasız ilişkiye girdim ve ilişki esnasında boşalma oldu. Adetliyken hamile kalınır mı ? Adet dönemi hamile kalma ihtimalinin en az olduğu dönemdir.Hamilelik için kadında yumurtlama olması...
  3. İlişkiden sonra idrarımı yaptım hamile kalırmıyım?

İlişkiden sonra idrarımı yaptım hamile kalırmıyım?

ilişkiden sonra idrar yapmak gebeliği önlermi,ilişki sonrası tuvalate gitmek gebeliği önlermi,ilişki sonrası hemen kalktım hamile kalımıyım,ilişkiden sonra idrar yapma ve gebelik hakkında bilgiler İlişkiden sonra idrar yapmak genellikle önerilmeyen durumların içinde yer alıyor. Bunun nedeni ise elbette hemen ayağa kalkmanız ve tuvalette oturmanız dolayısı işle spermlerin dışarıya çıkıyor...
  4. Adetliyken ilişkiye girdim hamile kalırmıyım?

Adetliyken ilişkiye girdim hamile kalırmıyım?

adetliyken hamile kalınırmı,adetliyken gebe kalınırmı,adetliyken hamile kalmak mümkünmü,adetliyken gebe kalan varmı,adet dneminde gebe kalma hakkında bilgiler 19 yaşındayım, adet dönemindeydim ve birlikteliğim oldu. Bu dönemde hamile kalınabilir mi? Cevap: Normal koşullarda adet görürken hamile kalmak hemen hemen mümkün değil. Fakat literatürde yumurtlamanın bu tarihte olduğu veya bu...
  5. İlişkiden hemen sonra adet oldum hamile kalırmıyım?

İlişkiden hemen sonra adet oldum hamile kalırmıyım?

Hamile kalma oranının en yüksek olduğu dönem yumurtlamadan dört gün önce ve yumurtlamadan bir iki gün sonrasıdır. Yumurtlama olduktan 12 -24 saat içerisinde döllenme olmaz ise yumurta ölür. Kadınların aklında olan bir şüphede adet oldum ama yine de hamile olabilirmiyim sorusudur. Bu genel olarak adet düzensizliğini de beraberinde getirir. Eğer üstüne görmekten korkuluyorsa son adet tarihine...

Sayfayı Paylaş