gebe
  1. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43

ahhhhhh aşk ah

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında kurabiye79 tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Aşkın gücü....

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
ahhhhhh aşk ah konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ah AŞk Ahhhhhhhhhhh

Ah AŞk Ahhhhhhhhhhh

ah aşk ahhhhhhhhhhh ah ask be aşk aşık olan kuşu böceği seven sevgiyi tadan beri gelsin bacılarr. hadi bakalım kimler gelcek sevgisiz aşksız yaşayamayanlar toplanalım buraya sevgi çemberi oluşturalım nedersiniz. :melek:
  2. Ege - Ah Yaz Aşkım

Ege - Ah Yaz Aşkım

elimde boş bir bavul içinde hoş anılar sensiz yaz nasıl geçti nasıl geldi sonbahar kitaplar unutulmuş unutulmuş dalgalar özlenirmiş ayrıyken hatta tatsız kavgalar ah yaz aşkım bir tanem gül kurusu rüyalar bak telefon çalmıyor nasıl koptu dünyadan ah yaz aşkı yaz aşkım yarım kalan ilk aşkım tek aşkım sen orda bense burda unutmaya çalıştığım şarkılar seni sordu seni sordu kumsallar...
  3. ah ah kaldımı böyle aşk

ah ah kaldımı böyle aşk

ah oh oyunları YARALI YÜREK Genç kız feci bir hastalığın pencçesinde kıvranıyordu. Yaralı kalbi artık bu dünyaya daha fazla dayanamamaya başlamıştı. Çok zengin olan ailesi tüm gazetelere, kalp nakli için ilan vermişlerdi... Canını feda edecek birini arıyorlardı... Genç kız ise hergün hastahane odasında biraz daha solmaktaydı. Yine yalnızdı odasında, gözü yaşlı, boynu bükük ölümü bekliyordu......
  4. Ah Min-el Aşk...

Ah Min-el Aşk...

ahminelaşk ne demek ahminelaşk anlamı Seni seviyorum… Dağların, göklere duyduğu hayranlığa eş bir mavilikte; pınarların ağlayışından ilhâm almış bir kavalın yanık sesiyle… Kim ne bilsin ki; bende Mecnûn istidâdı var… Ve kim ne bilsin ki; sen Leylâ soylu bir peri, yangın yerine dönen gönlümün mahşerisin… Gözlerinde kıvılcımlaşan hislerimin, kelâma dar gelişinin ispatıdır bu iki...
  5. ah aşk ..gözyaşın damlıyor  kalbime

ah aşk ..gözyaşın damlıyor kalbime

Adındaki ağlayan harften başlayarak öpüyorum seni aşk, dedim ve dilimi verdim kışa, yüzümü döndüm güneşe başladım sonra’nın masalına… dediler iyi şeyler de vardır hayatta iyi şeyler de... karın yağması, yağmurun ıskalamaması gibi iyi şeyler… dedim iyi şeyler de gelir bazen başımıza. dediler kalbin tam ortasında unutulacak ayak izleri olsa da… gün gelir bir rüzgâr nasılsa gün…...

Sayfayı Paylaş