gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Aklimda sen...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Aklimda sen... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen gelirsin aklıma!!!

sen gelirsin aklıma!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. aklımda bir tek şey var!!!sen...sen...sen...

aklımda bir tek şey var!!!sen...sen...sen...

Bu gece seni düşündüm yine Ardından bir sigara daha yaktım Fikrimde sen zikrimde sen Hep sen varsın Uykularım delik deşik oldu İnan şimdi şu hayatı uğruna verebilirdim Her insanın içinde bir burukluk vardır ya Benim burukluğumda sensin Avunmak için tüm kumsallara ismini yazdım Ama dalgalar tıpkı Beni sevmediğin gibi Silip geçti Bir sevmek bin defa ölmek diyorlar ya Bende...
  3. aklıma sen geldin

aklıma sen geldin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sen geldin aklıma :(

Sen geldin aklıma :(

Bir gece vakti uyandım uykumdan, birden aklıma yine sen geldin,oysa bilmediğim bir şey vardı, beni uyandıran sendin, o gece hayata olan bütün özlemlerimi, bütün sevgimi, gecenin karanlığında kaybolan rüyalarımda bırakıverdim , her şeyimi yitirmiş gibiyim, saatler geçmeksizin atar durur,ölmek ister dururum, ama bir türlü ölememem, bitiremem seni ve içimdeki yangınımı, bir yandan kendimle...

Sayfayı Paylaş