gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Alişan "Seni Biraz Fazla Sevdim" Şarkısının Sözleri 2013

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Alişan "Seni Biraz Fazla Sevdim" Şarkısının Sözleri 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, bir süredir beklenen albümü "Seni Biraz Fazla Sevdim"'i çıkaran Alişan'ın "Seni Biraz Fazla Sevdim" şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...

İsyanım Allah’ a Değil Haşa Mümkün Mü

Söyle Kendinden Başka Kimseyi Üzdün Mü

Sadece Seni Biraz Fazla Sevdim

İster Kader Koy ismini, ister Alın Yazısı

Silsemde Çıkmayacak Kalbimden Adını

Dedim Ya Seni Biraz Fazla Sevdim

Yok Ki Öyle Bir Aşk Dünyada Hep Güllük Güneşlik

Fırtına Koparken Durmalı Atakta Dimdik

Aç Kapıyı Ben Geldim

Geçmişte Ne Varsa Silip Geçmeye

Aç Kapıyı Ben Geldim

Bir Kez Yemin Ettim Seni Sevmeye

Aç Kapıyı Ben Geldim

Geçmişte Ne Varsa Silip Geçmeye

Aç Kapıyı Ben Geldim

Bir Kez Yemin Ettim Seni Sevmeye

Alişan "Seni Biraz Fazla Sevdim" Şarkısının Sözleri 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen Acısı Bile Bal Şarkı Sözü 2013

Gülşen Acısı Bile Bal Şarkı Sözü 2013

Bu konu; Gülşen Acısı Bile Bal Şarkı Sözü 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu sayfamızda sizlere ünlü pop şarkıcısı Gülşen'in son albümü Beni Durdursan Mı'dan Gülşen Acısı Bile Bal Şarkı Sözlerini paylaşıyoruz... Yardım et ben hala aşığım geçmiyor Çok kısa sürdü çok az geldi yetmiyor Sen nasıl tok kaldın ben açken o kadar Bu nasıl aşk Allahım acısı bile bal...
  2. Alişan "Seni Biraz Fazla Sevdim" Albüm Tanıtımı 2013

Alişan "Seni Biraz Fazla Sevdim" Albüm Tanıtımı 2013

Bu sayfa; Alişan "Seni Biraz Fazla Sevdim" Albüm Tanıtımı 2013 konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir süredir çıkacağı konuşulan beklenen Alişan albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. Yaklaşık 2 yıl aradna sonra çıkan albümüyle beğeni toplayan Alişan albüm tanıtımını Club Vitrin'de yaptı. Albümde, Mert Ekren ve Ceyhun Çelikten'in beste ve aranjelerinin...
  3. Gökhan Özen Budala Şarkısının Sözleri 2013

Gökhan Özen Budala Şarkısının Sözleri 2013

gökhan özen budala şarkısı gökhan özen şarkıları budala şarkısının sözleri Sevgili melekleri sevilen şarkıcı Gökhan Özen 2013 albümünü çıkardı. Milyoner adını verdiği albümde bulunan Budala şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Koşa koşa ardından, bittim halim ortada Seni delice seven kalbim hurda Unutalım olanları, baksın herkes kendi yoluna Adımı değiştirdim...
  4. Gökhan Özen Benden Sorulur Şarkısının Sözleri 2013

Gökhan Özen Benden Sorulur Şarkısının Sözleri 2013

gökhan özen benden sorulur şarkısı gökhan özen şarkıları benden sorulur şarkı sözleri Sevgili melekler, Milyoner albümüyle 2013 yılında sevenleriyle tekrar buluşan Gökhan Özen'in İki Yeni Yabancı şarkı sözlerinin ardından bu sayfamızda da Benden Sorulur şarkısının sözlerini paylaşıyoruz... Beni bırak kendi halime kendi yalnız dünyamda Ben sensiz daha iyiyim bildiğin her anlamda Seni...
  5. Gökhan Özen Nereye Kadar Şarkısının Sözleri 2013

Gökhan Özen Nereye Kadar Şarkısının Sözleri 2013

gökhan özen nereye kadar sözleri gökhan özen şarkıları nereye kadar şarkı sözleri Sevgili melekler, başarılı popçu Gökhan Özen'in yeni albümü Milyoner'de yer alan parçalardan biri olan Nereye Kadar Şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Ertelenmiş mutluluklar Yaşanmamış yıllarım var Yokluğundan mütevellit Uykusuzluk problemim var Nereye kadar nereye kadar Gidipde...

Sayfayı Paylaş