gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Alişan "Seni Biraz Fazla Sevdim" Albüm Tanıtımı 2013

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Alişan "Seni Biraz Fazla Sevdim" Albüm Tanıtımı 2013 konusunda bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bir süredir çıkacağı konuşulan beklenen Alişan albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. Yaklaşık 2 yıl aradna sonra çıkan albümüyle beğeni toplayan Alişan albüm tanıtımını Club Vitrin'de yaptı.

Albümde, Mert Ekren ve Ceyhun Çelikten'in beste ve aranjelerinin yanında, önemli gazeteci ve şarkı sözü yazarlarımızdan Hakkı Yalçın'ın da şarkı sözleri yer aldı. Geçmiş dönemlerde birçok sanatçının de seslendirdiği "Beyaz Gül Kırmızı Gül" türküsünü bir de ALİŞAN'ın doyumsuz sesinden dinlemeye hazır olun.

Albüm fotoğrafları Çırağan Saray'ında Jülide Güngör tarafından çekilirken, ALİŞAN'ın stil danışmanlığını ünlü modacı Hakan Akkaya üstlendi.

Alişan "Seni Biraz Fazla Sevdim" Albüm Tanıtımı 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alişan " Sevgilerimle " 2008 Albüm Tanıtımı

Alişan " Sevgilerimle " 2008 Albüm Tanıtımı

ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01- Sevgilerimle 02- Aşkın Vurduğu Yerde Çiçekler Açar 03- Gidebilen Hiç Olmadım 04- Sordun Mu 05- İnanmadın Ki 06- Yeminliyim Tövbesi Yok 07- Söyleyemedim 08- Cane Cane 09- Gözün Aydın 10- Bıktım 11- Vay Gülüm
  2. Alişan "Seni Biraz Fazla Sevdim" Şarkısının Sözleri 2013

Alişan "Seni Biraz Fazla Sevdim" Şarkısının Sözleri 2013

Bu sayfa; Alişan "Seni Biraz Fazla Sevdim" Şarkısının Sözleri 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir süredir beklenen albümü "Seni Biraz Fazla Sevdim"'i çıkaran Alişan'ın "Seni Biraz Fazla Sevdim" şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... İsyanım Allah’ a Değil Haşa Mümkün Mü Söyle Kendinden Başka Kimseyi...
  3. Ebru Cündübeyoğlu "Sevdiğim Şarkılar" 2013 Albüm Tanıtımı

Ebru Cündübeyoğlu "Sevdiğim Şarkılar" 2013 Albüm Tanıtımı

Bu sayfa; Ebru Cündübeyoğlu "Sevdiğim Şarkılar" 2013 Albüm Tanıtımı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, oyuncu Ebru Cündübeyoğlu bir albümle bu kez müzik piyasasında şansını deniyor. "Sevdiğim Şarkılar" adını verdiği albümünü piyasaya çıkartmaya hazırlanan Ebru Cündübeyoğlu'nun tam 12 parçadan oluşan bu ilk albümü Poll Production etiketiyle müzik...
  4. Atiye "Soygun Var" 2013 Albüm Tanıtımı

Atiye "Soygun Var" 2013 Albüm Tanıtımı

Bu sayfa; Atiye "Soygun Var" 2013 Albüm Tanıtımı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı popçu Atiye 2 yıl aradan sonra nihayet hayranlarının karşısına 4.albümüyle çıkmaya hazırlanıyor. Mayıs ayı içinde çıkacak olan bu albümünün adı ise "Soygun Var". Pop müziğin genç ve başarılı ismi Atiye, iki yıl aradan sonra, Pasaj Müzik etiketi ile...
  5. Rafet El Roman Yadigar Albüm Tanıtımı 2013

Rafet El Roman Yadigar Albüm Tanıtımı 2013

rafet el roman yadigar albümü rafet el roman yadigar albümü Sevgili melekler, sevilen sanatçı Rafet El Roman yepyeni albümüyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. "Yadigar" adını verdiği albümde 10 şarkı bulunuyor. Sanatçı yeni albümünde Barış Manço klasiklerinden "Can Bedenden Çıkmayınca" ve Ülkü Aker'in sözlerini yazdığı "İstersen" adlı şarkıları coverlayan...

Sayfayı Paylaş