gebe
  1. mercimek tanemm

mercimek tanemm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28

Allah rızası için duama ortak olun.. tefriciyeme yardım

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında mercimek tanemm tarafından paylaşıldı.

selamınaleyküm kızlar.. duanın kuvvetine inanarak ve müminin mümine yaptığı dua daha makbul diyerek sizden yardım istemeye karar verdim.. cuma günü tefriciye okumaya başlayacağım.. sizdenden okuyabildiğiniz kadar okumanız için yardım istiyorum.. şimdiden Allah razı olsun

ASİMELEK, deryaliyim_21 ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. mercimek tanemm

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    bu arada adım esra melekler...

3. deryaliyim_21

deryaliyim_21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    dualarımız seninle merciii

mercimek tanemm bunu beğendi.
  4. mercimek tanemm

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    teşkür ederim deryacıımmm m

5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    canım facedeki arkadaşlara okuyoruz ama vaktim oldukça sanada katkıda bulunmak isterim inşallahh :kiss:

6. mercimek tanemm

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    bende kendiminkini bitirirsem bende yardım edecem ordakileree kuzucumm.. dün gece gördüm bişe yazamadım çıkıyodum tam.. elimden geldiğince ederim bende artık

Allah rızası için duama ortak olun.. tefriciyeme yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ALLAH rızası için dua edin =( almasın Yaradanım onu benden

ALLAH rızası için dua edin =( almasın Yaradanım onu benden

arkadaşlar sizlerden tek bir ricam var.benim hayatım yaşıma göre pek normal bir hayat degil.acılarla dolu yetimligin verdigi bir sürü sorun işte.ben, bu karanlıgımda sadece aydınlatan tek bir adam var.oda babam gibi gördügüm dedem.rahatsızdı ve bu aralar durumu gittikçe kötüleşiyormuş. ben perşemde günü yanına gidicem trabzona.onu yanluz bırakamamçher telefonda gül kokulum gelde seni son kez...
  2. Allah rızası için  yasin okumaya varmısınız?

Allah rızası için yasin okumaya varmısınız?

yasin okumak 40 yasin okumak herkese çok teşekkürler.sona ermiştir.
  3. allah rizasi icin duama bir amin ...

allah rizasi icin duama bir amin ...

yarabbim yerin ve gögün yaraticisi ve tek sahibi sensin..sana siginir ve bitek sana inanirim..sen ol demeden hicbirsey olmaz,dal bile yerinden kipirdamaz..senki yoktan var edensin,bir cekirdege can verensin..süphesizki dualarimizi hakkiyla isitensin...halimize binlerce sükürler olsun...hayir ve ser ne gelirse senden gelir...bu güzel günde,bu mübarek aylarda sana actim elimi senden diliyorum...
  4. Allah rızası için okur musunuz?

Allah rızası için okur musunuz?

Merhaba melekler, Beni tanıyanlar çoğunluktadır fakat bilmeyenler için kısaca kendimi tanıtayım; öğretmenim 28 yaşındayım ve 5 yıllık evliyim. Evimi şenlendirecek bir can olacak olan bebeğime bir türlü kavuşmak nasip olmadı :18: Yıllardır her ay bebek özlemi içime işledikçe işledi ve doktorlar aşılamalardan netice alamadım hep hüsrana uğradım :18: Birçok arkadaşımın hamiş :nazar: haberiyle...
  5. Allah rızası için sadaka diyen dilenciyi terslemek doğrumu?

Allah rızası için sadaka diyen dilenciyi terslemek doğrumu?

Sual: Bazılarının zengin olduğu, dilenciliği meslek haline getirdiği söyleniyor. Böyle kimselere para vermek haram mıdır? Sadaka istemek ne zaman caiz olur? CEVAP Bir günlük yiyeceği bulunan kimsenin dilenmesi haramdır. Hiç yiyeceği bulunmayıp, sağlam, çalışacak, ticaret edecek halde olan kimsenin de, yiyecek, içecek veya bunları almak için para istemesi, dilenmesi haramdır. Bunun varlığını...

Sayfayı Paylaş