bana yardım edin ne olur...ailesi beni istemiyo

mrb arkadaşlar ben çok zor durumdayım bundan 2 yıl önce facede birisiyle tanıştım ilk başlarda normal arkadaştık ama zamanla sevgili olduk ve sürekli görüşmeye başladık birbirimize aşık olduk ama ailem onu istemiyor polis diye istemiyorlar bide internetten olduğunu duydular bide memleket yüzünden arap asıllı hataylı kendisi.hiç bir sekilde yumuşamıyorlar ben öğretmen oldum gittiğim yerde beni günlerce aramadıkları zaman oldu onlarıda kırmak istemiyorum onuda çok seviyorum bana evlenelim hiç kimseyi dinlemeyelim diyor ama o da olmuyor ben napacam lütfen yardım edin. ailemi nasıl ikna edebilirim.

ya canım öyle seymi olur ... ya bu adam seni seviyormuu sen ölüp bitiyonda kendinden sogutmak içn böyle diyo olabilr

bence hic uzulmene degmez o seni seviyorsa sevgisin arkasinda durur ve senle evlenmek icin elinden geleni yapar.ama sevdigin adamin sevgisinden eminsen bence zamana birak zaman herseyin ilacidir acele edme derim. Annem babam istemiyor demesi belki ayrilmak icin bir bahanedir her turlu dusunmek lazim : )

sudecim üzüldüm ALLAH yardimcin olsun insallah. fikrimi söyleyecegim ama kirilma emi. sen onu cok sevmissin belli onun icin herseyi göze aliyorsun ama, o hicbir fedakarlik yapmiyor biktim diyor babam ne derse odur diyor onun icin dert degil. eger seni gercekten sevseydi oda mücadele ederdi gerekirse ailesini karsisina alirdi ben istiyorum bu kizi derdi aileside mecburen kabul ederdi zamanla. yada sana demesi lazim ben senden baskasiyla olamam yada sevemem bir cözüm yolu bulacagim en sonunda demesi lazim. ben senin yerinde olsaydim sude iyice düsünür tasinirim kendini de fazla üzme bence. kaderinde varsa zaten olur. kendini okadar ona mecbur etme, birakta birazda o birseyler yapsin o mücadele etsin sonucta onun ailesi seni istemiyor. ALLAH YARDIMCIN OLSUN INSALLAH SUDE...

her serde vardir bir hayir, bunun hayirli olan yönünden düsün
biliyorum cok zor ama inan kendini yipratirsin böyle. bol bol dua et, yasin oku.
Eyer hakkinizda hayirli ise rabbim sizi tez zamanda kavustursun, eyer hakkinizda hayirsiz ise. rabbim hakkinizda hayirli olani gönlünüze razi eylesin.
Allah c.c. yardimcin olsun

Geri