gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Anneler burayaaaa:)

Konu, 'Fan Club' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Tüm anneler , anne adayları hamişler ve anne olmak isteyenler gelin burda sorunlarımızı sevinçlerimizi paylaşalım arada bakmadan geçmeyelimki soru görüş ve bilgileri kaçırmayalım hadi anneler sizi bekliyorum:) [​IMG]

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Anneler burayaaaa:)
    İlk soruda benden tecrubeli anneler size soruyorum.
    Benim oğlumla uyku problemimiz var 10 aylık ve yatırırıken çok zor uyutuyorum karnını doyuruyorum altını temziliyorum yapılacak herşeyi yapıyorum rahatsızlığıda yok ama yatarken harbe girmiş gibi oluyoruz zor bela uyutuyorum oynatıp yoruyorumda ama yine aynı çok nadir güzel uyur günde 2 kere yatırıyorum sizce bu çokmu günde 2 kere uyuması bilgilerinizi benden esirgemeyin nolurrr :18:

3. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

erkek çocuklar sıcağı sevmez buna dikkat edin yatırmadan ılık bir duş aldırın(benim oğlum bunu çok sever)yatırmadan hemen önce doyurmayın. 10 aylık olmuş artık günde bir defa 2 saat lik bir uyku ona yeter zaman la düzelir annelik sabır işi kolay gelsin:)

4. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

aaah zeynoscum bendede ayni dert vardi oglum suan22 aylik...asagi yukari yarim senedir cok sukur duzeldi....2 kere uyumasi normal aslinda....banada doktor neler tavsiye etti yok olmadi olmadi....buyudukce duzeliyormus bunu anladim...kizimda tam tersiydi mesela hic bukonuda problemim olmamisti her cocuk ayri oluyo...sende biraz buyuyene kadar cekiceksin baska yolu yok gibi....hasta olmasinlarda ne yapalim katlanicaz artik bi kac ay sonra sende oda misil misil uyursunuz:melek:

5. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    gurbet kuşu , şule ve raila çok teşekkür ederim canım arkadaşlarım tavsiyeleriniz için size:kiss:.Evet şulecim haklısın galiba bu benim oğlanın huysuzluğundan kaynaklanıyor çok doktora gittik ağlaması yüzünden ama her türlü tahlil yapıldı çok şükür sağlıklı çıktı ve doktor oğlunuzun ağlaması huysuzluğuna bağlı annesi dedi ama ben yinede sizlere de danışmak istedim evet ılık duş iyi fikir havalarda ısındı nasıl olsa yatmadan önce yıkayabilirim ve railacım oyuncak fikride hoşuma gitti bunu da hemen uygulıycam çok teşekkür ederim canlarım size:)

6. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ne demek askim tesekkur benden,,,,,,,,,,,,,saglikliysa cok sukur gerisi bos muzurluguna yapiyo kereta...................:Dancing_furious:

7. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    zeynoşum senin derdin bitmiş şimdide ben derdimi söyliyeyim ben sizden dua istiyorum oğlum askerden geliyor kısmetse 3 günü kaldı dua edinde iyi bir iş bulsun daha şimdiden karakara düşünüyorum iş bulabilcekmi diye ne dersiniz melekler bana dua edermisiniz...

8. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

etmezmiyiz melek sultan oğlun hayırlısıyla askerden gelip kısa bir zaman sonra rabbim ona kısmet kapılarını açsın inş.hayırlı işler bol kazanç ve hayırlı eş nasip etsin
    rabbim rızkınıbol etsin inş. sen hayır dualarını onun üzerinden eksik etme

9. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Tabiki sultancım inşallah hayırlısıyla gelir kavuşursun oğluna ve inşallah hayırlı bir işide olur canım sen merak etme dularımız senin ve oğlun içinde canım:)

10. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Ne mutlu sana meleklerin sultanı..Bu yaşa getirmiş,bu günlerini görmüşsün..İnşallah en kısa zamanda hayırlı bir iş bulur ve çalışmaya başlar..Herşey gönlünüzce olsun,herşeyin hayırlısı olsun..Dualarımız sizlerle..

11. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

allah kavustursun...ne demek dualarim sizinle..............:melek:

12. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: Anneler burayaaaa:)

zeynoşum valla yapacağın pek bişey yok bence büyüdükçe düzelir merak etme zaten bebekler her altı ayda bir huyunu değiştiriyorlar ben sana söylim büyüdükçe huylarıda değişiyor kolay gelsin cnm

13. hanife

hanife Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

merhaba melekler benımde iki kızım var bırı 9 aylık büyügu 5 yaşında bızımde uyku problemımız var sadece büyük kızımın bırde yemek ve hirçiniz bılmıyorum napıcam sanırım sonunda ben delırecem:fish:

14. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

ALLAH hepimize sabır versin umarım emeklerimiz boşa çıkmazzz herkesee evlatlarıyla mutlu ve sağlıklı bir gelecek diliyorum.benimde bir oğlum var 2 yaşına giricek bu ayın 26 da..benim çocuğum hiperaktif hastalığı var teşhisi konduu.hiç durmuyor yerindee bende çözümü buldum ne kendisine nede eve zarar versin onun ve bizim için en iyisi ilk başta camlara kitit taktırdık bütün odalarım kitli ve anahtarlar kapının üstüne çaktığım çivilerde asılı wc ve banyoda dahil heryer kitli bir çocuk odası birde oturma odası açıkkk oğlum için en iyi bunu yapabilirim kendisine çokk zarar veriyor bizede ama RABBİME bin şükür çok zkei psikologumuz zeka testi yaptı ve çok yüksek çıktı normalde 25-50 arası olması lazım ama oğluşumda 80 çıktı 18 yaşındaki bir gençle beyni aynı kapasitedeymişş maşşşallahı var bebemin...ALLAH herkese sağlıklı başarılı zeki efendii saygılı dürüst cesur iyi bir evlat nasip etsinnnnn....

15. Dantelli_Peri

Dantelli_Peri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Benimde üçbuçuk yaşında bir oğluşum var.Allah her kadına annelik duygusunu tattırsın.Dünyanın en güzel ve en özel duygusu.Bende bir anne olarak burda bulunmaktan mutluyum

Anneler burayaaaa:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlülerin msn adreslerini görmek isteyenler burayaaaa!!!!!

ünlülerin msn adreslerini görmek isteyenler burayaaaa!!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Denizli Melekleri Burayaaaa

Denizli Melekleri Burayaaaa

Hosgeldinizzzzz:26:
  3. beşiktaşlılar burayaaaa :D:D

beşiktaşlılar burayaaaa :D:D

baktım ki fenerliler 1907 ye kadar sayıyorda neden biz 1903 e kadar saymıyoruz dedim. haydin ozamannn bütün karakartalları buraya bekliyorum. beşiktaşlı olunmazzzzzzzzzz beşiktaşlı doğulurrr :beşiktaş: :beşiktaş:
  4. asker bekleyenler hadi burayaaaa :)

asker bekleyenler hadi burayaaaa :)

slmmm bayanlar :kedi: fark ettim ki askerde sevgilisi olanlara dahil konumuz yook :) günlükler var ama toplu konumuzda olsun dedim :ehi: Asker bekleyenler buraya yazalım mutluluğumuzu, acımızı, paylaşalım belki de aynı yerdedir beklediklerimiz :hıms: ya da bi zaman aynı yerde yapmışlardır :ehi: paylaştıkça acılar azalır mutluluğum çoğalır diyorum ve ilk açılışı ben yapıyorum melekler :D:D...
  5. çocuk isteyenler burayaaaa!!!!

çocuk isteyenler burayaaaa!!!!

Enbiya Suresinin 87. ve 88. Ayet i Kerimleri cinsi münasebetten önce avret yerini açmadan üçer kez okunur.. ENBİYA SURESİNİN 87.AYETİ Ve zennûni iz zehebe mugâdıben fe zanne en len nakdire aleyhi fe nâdâ fiz zulumâti en lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn(zâlimîne). 1. ve zennûni (za en nuni) : ve Zennun (Yunus 2. iz zehebe : gitmişti 3. mugâdıben :...

Sayfayı Paylaş