gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Asfalt Dünya - Ormanların Kralı

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bugüne kadar sessizce bir yerlerde saklanan Asfalt Dünya�nın, ilk stüdyo albümü �Ormanlar Kralı� Pasaj Müzik etiketi ile müzikseverlerle buluştu.

Asfalt Dünya - Ormanların Kralı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asfalt

Asfalt

Rüyada bir yola asfalt döküldügünü görmek, çalisma hayatinizda daha çok çalismaniz için amiriniz tarafindan uyarildiginiza; bir asfalt yolda yürüdügünüzü görmek, isinizde eksiksiz ve düzenli çalistiginiza; yeni dökülen asfalt bir yolda yürüyüp ayaklarinizin katrana battigini görmek, hayatinizin düzensiz bir sekilde devam ettigine isarettir.
  2. kral

kral

Kral Rüyada kral görmek, iş yaşamında başarıya kavuşacağınıza yorumlanır. Rüyada kral görmek, iş yaşamında başarıya kavuşacağınıza yorumlanır. Nüfuslu birini işaret eder.Rüyada her hangi bir memleketin kralini görmek. onunla konusmak firsatini elde etmek, devlet baskani tarafindan büyük bir mevkie veya büyük bir nimete nail olacagina, adinin herkes tarafindan taninip anilacagina isarettir
  3. Kral eğreltisi

Kral eğreltisi

kral eğreltisi kral eğreltisi, osmunda regalis Bende ilk defa duyuyorum ve inanın en az sizler kadar "kral eğreltisi de neyin nesiymiş" diye merak ediyorum Melek'ler:) Fazla merak iyi değil diyor ve hemem merakımızı gidermek için bilgileri sunuyorum :) KRAL EĞRELTİSİ a. Üreme organları yaprakların üzerinde, yaprak ayasından oldukça fırlamış bileşik demet biçiminde görünen basit...
  4. Grup Asfalt Dünya ve Müzik Çalışmaları

Grup Asfalt Dünya ve Müzik Çalışmaları

Asfalt Dünya Kimdir Asfalt Dünya Biyografisi Sevgili melekler, Kim Kimdir bölümümüzde bu kez bir rock grubu olan Asfalt Dünya hakkında bilgiler vereceğiz sizlere... Türk Rock müziğinin tek albumlü gruplarından Asfalt Dünya; vokal'de M.Emrah Özdamar, bas'da Kadir Keskin, davulda Neco ve gitarda Ertan Haktanır ve Kemal Akçan' dan oluşuyor. Kuruluşları eski olsa da...
  5. Grup Asfalt Dünya Fotoğrafları Burada

Grup Asfalt Dünya Fotoğrafları Burada

asfalt dünya resimleri asfalt dünya fotoları Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz müzik çalışmaları hakkında bilgiler verdiğimiz Asfalt Dünya fotoları ile sizlerleyiz...

Sayfayı Paylaş