Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

Kizlar bu sabah yaptim test 5 dakikada bu sonuç çikti silik çızgı 2 saat sonra ice belirginleşti ilaç etkisimidir
Hamile olabilirsin inşallahhh :) 3 gün kalmıştı değil mi esas test tarihine? Eğer negatifse 8 saat de beklesen o silik çizgi çıkmıyor ;) kardeşimde de aynısı olmuştu, sonra regl i 2 gün geçince tekrar yaptı pozitifti :) inşallah seninde öyle olur :) :)

Evet 3 gun sonra belli olcak nasipse benim kan sonucumda 5.5 çıktı kizlar çok evham yapiyorum kendime ben daha önce 2 düşük yaptım bide dış gebelik geçirdim ameliyat oldum sag tupum alindi asilama yapan doktor dis gebe olma sansin yuksek dedi ve ben cok korkuyorum şimdi sol tarafimda araara inanilmaz bi agri giriyo ve bu agri hapşururken öksürürken dahada fazlalaşıyo dua edin de tekrar aynı şeyleri yaşamayayım

Zeynepcim isallah hamilesin ben ce kesin hamilesim hayirli olsun cnm

Ahu abla evet 9 aydan beri tedavi goruyoruz ama 6 yillik evliyim ve bu zaman icinde ne normal yollarla ne ilac igneyle bebek oldu tek kalan asilama ve tup bebek sansimizdi doktorda o yuzden asilama denedi ve pazartesi kan tahlili verecektik ama dun aksam hayal kirilligi yasadim lekelenmisim ve o korkuyla acil gece gidio ozel hastanede kan tahlili verdik sonuc negatif cikti ve yine sanssizlik benden yana oldu:grev::grev:

Zeynepcim hersey dua ustune dua et allahtan iste rabbim eksikligini vermesin.islallah emekleriniz bosa cikmasin

arkadaşlar selam herkese nasılsınız bakalım herşey yolundamı yarın 12.günüm sabahdan test yapıcam evde 14.günde kanda baktırcam bakalım soucu yazarım burdan gün gün bütün değişikliğimi not aldım sonuç pozitifse paylaşıcam sizinlede şuan çok iyim bel ağrım dışında bişey yok aslında belirti de yok ama ümidim var :dance:

Evet 3 gun sonra belli olcak nasipse benim kan sonucumda 5.5 çıktı kizlar çok evham yapiyorum kendime ben daha önce 2 düşük yaptım bide dış gebelik geçirdim ameliyat oldum sag tupum alindi asilama yapan doktor dis gebe olma sansin yuksek dedi ve ben cok korkuyorum şimdi sol tarafimda araara inanilmaz bi agri giriyo ve bu agri hapşururken öksürürken dahada fazlalaşıyo dua edin de tekrar aynı şeyleri yaşamayayım
Allah korusun..!! İnşallah hamilesindir canım benim ve umarım sıkıntısız devam eder..

arkadaşlar selam herkese nasılsınız bakalım herşey yolundamı yarın 12.günüm sabahdan test yapıcam evde 14.günde kanda baktırcam bakalım soucu yazarım burdan gün gün bütün değişikliğimi not aldım sonuç pozitifse paylaşıcam sizinlede şuan çok iyim bel ağrım dışında bişey yok aslında belirti de yok ama ümidim var :dance:
Haydi hayırlısı :) sabırsızlıkla bekliyoruz :)

Geri