Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

merhaba arkadaşlar benimde bugün 7. günüm cumayı iple çekiyorum göğüslerimin sızlaması dışında pek bi belirtim yok.

Slm kızlar nasilsiniz sura sabah haberini bekliyoruz ben bugun iyiyim şükür hergünkinden az agrım var ama 2 gecedir uyuyamıyorum nedense

Slm arkadaşlar nasılsınız bende 25.09.2014 te aşılama oldum ve bigün aşılamamin 4.günü arkadaslar birşey sorabilirmiyim aşılama yapılırken sağ kasigimda 2 kez kalp atar gibi atma oldu aşılamadan bir kaç dakika sonra sizdede böyle birşey oldumu

İsranur bende öyle bişey olmadi olduysada ben fark etmedim çünkü idrara sıkışık yaptılar aşılamayı ve ben çok kötü olmuştum fark. Etmedim yani ama aşılamadan 1 gün sonra hafif pembemsi kanamam oldu az bişey

İsranur bende de oldu bahsettiğin his aşılamamdan bi iki saat sonra sol kasığımda batışmalar oldu bende anlam veremedim sanırım spermlerin yumurtaya saldırmasından kaynaklanıyor benim 11. Günüm bugun sabah evde idrar testi yapıcın ben gün gün tutmuştum vücudundaki değişiklikleri sizede tavsiye ederim herşey gönlünüzce olsun iyi geceler sabah iş var:ohh:

günaydın kızlar yaptım bu sabah evden çıkmadan testi ama yine negatif malesef bugün12. günüm olsa silikde olsa çıkardı çooooooooook üzgünüm keşke elimden bişey gelse keşke:cry::uhu::utan:

Geri