Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

Sura cim uzulme hersey rabbimden geliyo bak benimde asilamam tutmadi nereye kadar uzulecez ki rabbim verecegi zamani biliyo sabir dua edecek cnm allah hepimize o duyguyu tattiracak eminim lutfen uzulme surekli dua oku

Zeynepcim sen ne yaptin kacinci gunun sonucu ne zaman ogrenecen biz guzel haberler veremedik isallah senden guzel haberler aliriz cnm isallah sans senden yans olur

canım silik çizgi gebelik var demek ama benim testin klavuzunda 10dkka sonra sonuç geçersizdir diyo oyüzden ben negatif gördükten sonra attım hemen üzülmemek eldemi ki doğuranları gördükçe insan nasıl mazlum oluyo anlatamam bu duyguyu ya beklemek kadar zor bişey yok:pirto::pirto:yinede isyan etmiyorum:pirto:

Cnm sakin üzülme isyan etmek ne haddimize allahtan ümit kesilmez elbet bizimde rabbim muradimizi vercek vakti zamani var allah buyuk bakalim kiz once bisey cikmadi sadece tek cizgidan sonra gerisinde yogun bi pembe olustu ama her yerde sonradan belirdi ikinci çizgi hayirlisi bakalim

isyan etmiyorumda nebilim canım işte kendimi hazır hissettiğim an olsun istiyorum bu aşılama olayından umutluydum ama olmadı ilk denemem dahada denemicem yazık verdiğimiz paraya bi sene daha beklerim olmadı direk tüp bebek :18::18:sen bence hamilesin canım dediklerine bakılırsa öyle yani

Hayirlisi tatlim bende ayni seyi dusunuyorum asilama tutmassa 1 yil bekler tup bebek yaptiririm hayirlisiyla senin umudun varmis bende hic yok olmuycak gibime geliyo hep nedense rabbim buyuk carsamba belli olcak benim bence sende bi kandan baktirmalisin cnm

Ne bilim ya hic icimden gecmiyo ilaclarin etkisiyle testler oyle cikiyo diyorum ama hayirlisi,oyle deme kiz benim ilk gunden beri agriyo adet olcskmisim gibi kac gun var gunune

Geri