Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

T
Merhaba bende ilk aşılamamı yaptırdım bugün 12 gün oldu kasıklarımda ağzı göğüslerim çok fena acıyor belim ağrıyor akıntıda var ama kan testine gitmekten korkuyorum
Merhaba asilamaniz tuttumu acaba bende bekloyorum bugün bir hafta oldu bakalim ne olacak çok ağrım var göğüsler çok şişti agri çekiyorum normal mi

benimde bugun 4. gunum benimde gaz problemim belim ve kasiklarimda agrim var ama sanirim bu catlatma ignesinden oluyor cunku tutan tutmayan cogu bayanda odugunu duydum cunku ama yinede tam emin deyilim insallah isteyen herkesin olur..

cok sanslisin cok sevindim senin adina ilkinde tutmasi cok buyuk bir sans insallah hayirlisiyla kucana almakta nasip olur ben 3. deniyorum ama hic umudum yok..

bende ayın 22 sinde marmarada aşılama oldum ilk aşılamam..kasığımda hafif ağrı oluyor ayın 5 inde belli olacak. Allah büyük nasibimizde varsa olacaktır,yoksa da yapacak birşey yoktur.O' ki ol demesiyle herşeyi oldurur yok ol demesiyle herşeyi yok eder,herşey O'ndandır.

Merhaba arkadaşlar benmde ilk aşılamam 17 ocakta yaptrdim bugun 7 gunum.. 5.gun dayanamayip kan testi yaptrdim bhcg 6 ciktibugun yine baktrdim 3 cikti. Azicik sabir diyorum ama cok zor persembe ggünü bakacak dr kan testine smdye kadar da goguslerde dolgunluk ve agri kasiklarda batmalar var sabahlari bulanti bas donmeside oluyo ayrica progestan hapi kullaniyorum sanrm tüm belirtiler catlama ignesiyle alakali..Allahtan isteyen herkese hayirli evlatlar vermesi diliyorum insallah herkesin hayirli haberlerini aliriz ♥

merhabalar bende aşılma yaptırmayı düşünüyorum tecbüreli olan anlatabilirmi hatice sorun neydi neden aşıla yaptırdın ögrenebilirmiyim sakıncası yoksa ben de dış gebelik gecirdim 2yıldır da hamile kalamıyortum klomen kullandım ama faydasını görmedim aşılamaya karar verdik hakkımızda hayırlısı olsun....
Bende aşılama yaptırdım umarım olur

Arkadaşlar bende aşılama yaptırdım 9 günüm 6 Şubat'ta belli olcak ağrılarım çok iştahım çok fazla Göğüslerim çok şiş adet olcam gibi bel ve karın ağrısı umarım iyi sonuç alırız

Geri