gebe
?

aşk mı? gurur mu?

1. Aşk..

75,0%
  2. Gurur..

25,0%
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Aşk mı Gurur mu

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Evet bayanlar bir kişide aşk duygusu mu yoksa gurur duygusu mu daha fazla olmalı??? buyrun ankete. yazarsanız düşüncelerinizi sevinirim:):)

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aşk mı Gurur mu
    bence askta gurur aslaaa olmamali ,eger seviyorsan istyiorsan gururu birakacaksin yoksa guru yuzunden hayatin askini kaybedecen ne gerek var

ama normal hayattada gurur olmali

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aşk mı Gurur mu

Hmm zor bi sorum bence ikiside olmali hicbirini kaybetmemeli ama benim mantigim asik olunca durdu :D

Aşk mı Gurur mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ege - Aşkta Gurur Olmaz

Ege - Aşkta Gurur Olmaz

Aşkta gurur olmaz Sen de bunu öğrendin Bin bahçede bin sefayı Senin için terk ettim Yalvartıp kapında Bekletme boşuna Evsiz olurum sensiz olamam Senin yerin yanımda İhtiyacım var senin aşkına Bana ne yaptın bana ne ettin Döndüm şaşkına Nakarat Gel beni yormadan adını koymadan Korkusuzca sev Elaleme sormadan kafanda kurmadan Korkusuzca sev __________________
  2. aşk mı?? dostluk mu??

aşk mı?? dostluk mu??

sizce aşk mı önemli dostluk mu??:melek::melek:
  3. Evlilikte aşk mı huzur mu?

Evlilikte aşk mı huzur mu?

Eşinize çok aşıksınız ancak anlaşamıyorsunuz.Geriye dönme şansınız olsa yine aşkı mı yoksa huzuru mu seçersiniz? ZOR SORU AŞIK OLDUĞUMDA HUZURSUZLUĞA KATLANABİLİRİM BELKİ, AMA AŞIK OLMADIĞIM BİRİ İLE HUZURUN DA ANLAMI YOK GİBİ GELİYOR.... Ya siz meleklerim sizce aşk mı huzur mu?
  4. Aşkta Gurur Olmaz

Aşkta Gurur Olmaz

aşk, aşk hikayeleri, duygulu sözler, gurur, ayrılık hikayeleri aradığınız herşey burda... Aşkta gurur olmazmış ne kadarı doğrudur bilmiyorum ama bence bişeylerin bitmesi gerekiyorsa bitmelidir çünkü sevgi sadakat bitmişse aşk anlamını yitirmiştir. İlk taşınışımda bırakmaya kıyamadığım şehrimden, şehrimle ben arasında sanki göbek bağı vardı hala ,çocuk gibi ona ihtiyaç duyarken .Neyse,...
  5. Aşkta gurur olur mu??

Aşkta gurur olur mu??

Ahh aşk uğruna ne dizeler ne hayaller ne gözyaşları dökülmüştür..2 kişilikken melek :asigim: solo oluverince keleksin mübarek.. peki meleklerim sizce aşkta gurur olur mu? evetse ya da hayırsa neden? bence aşkta gurur olmaz..tabi meseleye bağlıdır aslında bir ayrılık durumunda,iki tarafta aşkı yaşıyorsa gurur vız gelir gibi gibi geliyor bana :) bakalım sizler neler düşünüyorsunuz yupis

Sayfayı Paylaş