gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Atatürk'ün Cenaze Namazı Neden Camide Kılınmadı biliyor musunuz acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben bir şeyi çok merak ettim acaba Atatürk'ün Cenaze Namazı Neden Camide Kılınmadı bu konuda bilgisi olan varsa bana yazsın lütfen.

Atatürk'ün Cenaze Namazı Neden Camide Kılınmadı biliyor musunuz acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün cenaze namazı kılındı mı?

Atatürk'ün cenaze namazı kılındı mı?

Atatürk Cenaze Namazı Atatürk'ün cenaze namazı kılındı mı Atatürk'ün cenaze namazı kılındı mı?" diyen misafirlerimiz için ve Mustafa Kemal Atatürk'ün cenaze namazı hakkında merak edenler için bu sayfamızda Atatürk'ün cenaze namazı hakkında bilgileri paylaşıyoruz Melek'lerim. Atatürk'ün cenaze namazı 19 Kasım 1938 günü Dolmabahçe Sarayı'nda kıldırıldı. Aynı gün çok büyük bir...
  2. Ramazanda Neden Kilo Alınır acaba biliyor musunuz

Ramazanda Neden Kilo Alınır acaba biliyor musunuz

Merhaba hanımlar ramazan ayında mantıken kilo vermek gerekirken neden kilo alınıyor oysaki gün boyu aç kalıyor insan mide de küçülüyor ama Ramazanda Neden Kilo Alınır bu konuda bilginiz var mı?
  3. Abdest Alırken Neler Söylenir biliyor musunuz acaba

Abdest Alırken Neler Söylenir biliyor musunuz acaba

Herkese hayırlı ramazanlar diliyor ve allah tuttuğumuz oruçları ettiğimiz ibadetleri kabul eylesin diyorum ve aranızda dini konularda bilgisi olan arkadaşlarım varsa Abdest Alırken Neler Söylenir bu konuda bana bilgi vermesini rica ediyorum.
  4. Buyrun Cenaze Namazına Deyiminin Anlamı nedir acaba

Buyrun Cenaze Namazına Deyiminin Anlamı nedir acaba

selam kızlar eminim sizde ara ara duymuş yada kendiniz de söylemişsinizdir Buyrun Cenaze Namazına Deyimini pekşi merak ettim nedir Buyrun Cenaze Namazına Deyiminin Anlamı acaba?
  5. Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü biliyor musunuz

Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü bilen var mı ? Atatürk'ün Babası Ali Rıza Bey Ne Zaman Öldü biliyorsanız bana ölüm tarihi ile ilgili kısa bilgi verin lütfen!

Sayfayı Paylaş