gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Sözleri

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Sözleri istiyorum sizden akradaşlar bana Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Sözlerini yazın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelin başları

Gelin başları

gelin saçları 2011 Evet kızlar daha aklınızda gelin başı olarak model yoksa bunlar size yardımcı olabilir hadi bakalım begencenizmi acaba :hıms:
  2. 80ler Dizisi Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Şarkısının Sözleri

80ler Dizisi Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Şarkısının Sözleri

Seksenler Dizisi Bir Sevda Geldi Başıma Sözleri Seksenler Dizisinde Çalan Bir Sevda Geldi Başıma Şarkı Sözleri Ekranların en sevilen dizilerinden biri olan 80ler dizisi büyük bir ilgiyle takip ediliyor melekler :) Konusu kadar o dönemde çalınan şarkıların da ilgi çektiği dizide Ayla Algan'ın o zamanlar seslendirdiği Bir Sevda Geldi Başıma adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz...
  3. İşte Tan'ın Parçalarından Biri Sevda 'nın Sözleri

İşte Tan'ın Parçalarından Biri Sevda 'nın Sözleri

Tan Sevda şarkısı sözü Tan Sevda şarkısının sözleri Sevgili melekler, Tan hayranlarına sesleniyoruz, genç şarkıcının az önce paylaştığımız şarkısı Yok 'un ardından bu konumuzda da Tan Sevda şarkısı sözü ile karşınızdayız. Hayranları için işte Tan Sevda şarkısının sözleri... :) Hep canımı yakar yüzüme bakar En çirkin haliyle önüme çıkar yalnızlık Bende kara bir talih bunca yıl geçti...
  4. Hasan Dursun Öyle Bir Sevda ki İlahi Sözleri istiyorum

Hasan Dursun Öyle Bir Sevda ki İlahi Sözleri istiyorum

Selam kardeşlerim sizden bir ricam olacak Hasan Dursun Öyle Bir Sevda ki İlahi Sözleri istiyorum paylaşırsanız çok ama çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş