gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ayla Dikmen - Klasikler - 2008

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ayla dikmen klasikler 2008 [​IMG] [​IMG]

Ayla Dikmen - Klasikler - 2008

01.Aşk Defteri
    02.Anlamazdın
    03.Anlamadın Mı
    04.Yanan Mum
    05.Alyanaklım
    06.Sensiz Yaşamam
    07.İlk ve Son Aşkın Sen Olacaksın
    08.Onu Bunu Bilmem Kararlıyım
    09.Zehir Gibi Aşkın Var
    10.Olacak[​IMG] Olacak
    11.Yolcu Yolunda Gerek
    12.Kim Dinler Sizi
    13.Nereye

Ayla Dikmen - Klasikler - 2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şükriye Dikmen Resimleri

Şükriye Dikmen Resimleri

şükriye dikmen ankara dikmen resimleri ressam şükriye sukriye eserleri Şükriye Dikmen (1918 - 2000) Şükriye Dikmen 1918 yılında İstanbul'da doğdu. Cumhuriyet Dönemi kuşağını temsil eden sanatçılardan Şükriye Dikmen ise 1948 yılında Devlet Güzel Sanatlar Akademisi’nden mezun oldu ve Paris'e gitti. İlk sergisini açtığı 1953 yılında Paris gibi bir sanat ortamında dikkatleri çeken Dikmen,...
  2. hurç dikmeye ne dersiniz?

hurç dikmeye ne dersiniz?

hurç modelleri hurç çeşitleri örgü modelleri nasıl yapılır süsleme
  3. Ayla Dikmen - Anlamazdın - AKOR (versiyon 1)

Ayla Dikmen - Anlamazdın - AKOR (versiyon 1)

anlamazdın akor anlamazdin akor anlamazdın tab Bm A Bm Em A D G Em F# Bm ))) ıntro Bm Em Sevilirken bilmedin mi F# Bm Ben söylerken gülmedin mi G A F# Falımızda hasret var, ayrılık var Bm Demedim mi Em Anlamazdın anlamazdın F# Bm Kadere de inanmazdın G A F# Hani sen...
  4. Kiraz Aldım Dikmeden

Kiraz Aldım Dikmeden

Türküler bizim kültürümüzdür ve birçok türkünün gerçek yaşanmış hikayesi vardır işte onlardın biri olan "Kiraz aldım dikmeden" türküsünün hikayesi 60-65 kadar sene önce Hüseyin Çavuşoğlu köyündeyiz… Hüseyin Çavuşoğlu’nun yarbaşında… Devrin ünlü Müderrislerinden Hüseyin Molla’nın oğlu Deli Mehmed ormana doğru şöyle bir geziye doğru çıkmış. Neden gezmesin ele güven olur mu hiç?...
  5. Muck Dizisi Sercan Dikmen Resimleri

Muck Dizisi Sercan Dikmen Resimleri

Muck Dizisi Rüzgar Fotoğrafları Muck Dizisi Sercan Dikmen Resimleri Merhaba Melek'ler, dün akşam yayına giren Muck dizisinde ki yakışıklı oyuncu Sercan Dikmen'in en yakışıklı fotolarını sizler için bu sayfamızda paylaşıyoruz. Sercan Dikmen Fotoğrafları

Sayfayı Paylaş