gebe
  1. sedef

sedef Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bebegin kalbi

Konu, 'Gebelik' kısmında sedef tarafından paylaşıldı.

6 haftalık bebegin kalbi duyulurmu

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: bebegin kalbi
    canımzaten o anne karnına düştüğü anda canlı amam duyulup duyulmaadığını bilmiyorum ama nst sonuçoları bunu veriri güzelim

Son düzenleme: 13 Nisan 2008
  3. SKF

SKF Forum Okuru

6 HAFTA VE 8 HAFTA ARASINDA BEBEĞİN KALP ATIŞI DUYULUYOR

bebegin kalbi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeginizin dişleri

bebeginizin dişleri

Bebeğin diş çıkarması, bir yandan çok beklenen, bir yandan da her yeni diş çıkışında korkulan bir seremonidir. Sizi oldukça uzun bir süre meşgul edeceğinden emin olabilirsiniz. Ancak, zorluk her çocukta aynı olmaz. Kimi bebek bu dönemi kolay geçirirken, kimisi daha zor atlatır. İlk diş genellikle 6-7. aylarda çıkarken, bu süreç bazı bebeklerde çok erken, bazılarında çok geç olabilir....
  2. Bebeginizle Konusun

Bebeginizle Konusun

Bebeğiniz daha karnınızdayken bile, konuşarak ve müzik dinleterek onunla iletişim kurmaya başlayabilirsiniz. Bu nedenle doğduktan sonra konuşma ve hareketler yoluyla onunla iletişim kurmaya çalışmanız ilişkiniz için iyi olacaktır. Bebeğiniz doğuduğu andan itibaren, konuşamasa bile sizinle iletişim kurmaya başlar. İletişime dair ailk adımları sizinle göz teması kurmak şeklinde olur: Uzun uzun...
  3. bebegimi kaybettım......

bebegimi kaybettım......

selam arkadaslarım ınsallah yenı yıla herkes ıyı gırmıstır herkese saglık ve mutlu bır yıl dılıyorum.benım yenı yılın ılk gunu gözyası ve acıyla gectı.bebegımı kaybettımmmm..... sabah kanamayla uyandım ve bebegımı o kokusunu duyamadıgım mınıcık yavrumu kucagıma alamadım.okadar kotuyum kı anlatamam.hayatıma sankı vırgulle ara verdım saatler durdu zaman gecmeyecek sankı.oysa okadar alısmıtım kı...
  4. Bebegım kıpırdamıyor

Bebegım kıpırdamıyor

Bebek ne zaman hareket etmeye başlar? Bazen hiç kıpırdamamasının nedeni ne olabilir? Gebeler bebeğin hareketlerini ilk gebeliklerinin 20. haftasında (45 - 5.ay) hissetmeye başlarlar. Sonraki gebeliklerde bundan iki hafta daha önce hissedilir (18.hafta). Bebek rahim içinde uyku ve uyanıklık dönemleri geçirir. Uykudaki bebek az oynar ya da hiç oynamaz. Bu nedenle zaman zaman hareketsiz...

Sayfayı Paylaş