gebe
  1. emine nurrr

emine nurrr Forum Okuru

benim saçlarım kısa ve bir ay içinde çok acil bir şekilde uzaması gerekiyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında emine nurrr tarafından paylaşıldı.

benim saçlarım kısa ve bir ay içinde çok acil bir şekilde uzaması gerekiyor bana yardım edermisiniz ? Lütfen bana en kısa sürede bilen birileri saçlarımı nasıl uzatabileceğimi anlatabilir mi lütfen bitkisel ve kullanılmış bişey yazarsanız sevinecem..

benim saçlarım kısa ve bir ay içinde çok acil bir şekilde uzaması gerekiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pratik ve kolay bir şekilde Analı Kızlı için tarif

Pratik ve kolay bir şekilde Analı Kızlı için tarif

çiğ köfte tarifi MALZEMELER 500 gr çiğköftelik kıyma 250 gr az yağlı kıyma 1 kg kemikli kuzu eti 100 gr iri çekilmiş ceviz 300 gr nohut ½ kg köftelik bulgur 3 adet büyük soğan 1 çorba kaşığı domates salçası 1 çorba kaşığı tereyağı 2 adet limon 1 çorba kaşığı nane 1 çay kaşığı tuz HAZIRLANIŞI Akşamdan ıslatılmış nohut, et, biber, domates salçası ve küp şeklinde doğranmış 1 adet soğanı bir...
  2. Çok Kısa Bir Test

Çok Kısa Bir Test

kısa testler komik testler kisa şans testleri şans testi Yolda yürürken kapalı, siyah bir evrak çantası gördünüz. Etrafta kimsecikler yok ve sahibinin adını görmek için çantayı açtığınızda bir tomar para döküldü. bu olya nasıl tepki gösterirsiniz? 1. "Aaaa bu benim şanslı günüm!" 2. "Eyvah, şimdi ne yapacağım?" 3. "Bunu düşünmek için zamana ihtiyacım var." 4....
  3. Kepek Ve Saç Uzaması İçin Bakım

Kepek Ve Saç Uzaması İçin Bakım

Kepekler İçin KARAKAVAK: 40 gr. karakavak merhemine 5 gr. balmumu, 5 gr. gülyağı ekleyip karıştırın. Her gece yatmadan önce saç diplerine hafif masaj yaparak sürün. Bu formül aynı zamanda saçlara parlaklık ve canlılık verir. Uzaması İçin KEKİK: 80 gr. kekiği 1 lt. suda 3-4 dakika kaynattıktan sonra süzün. Saç diplerini masaj yaparak yıkayın. Kahverengi saçlar kekik çayı ile yıkanırsa...
  4. kısa bir dua 'da benden

kısa bir dua 'da benden

sınav duası kısa Kaldıramayacağım_________Yükü, Taşıyamayacağımız________Derdi, Çekemeyeceğimiz_________Çileyi, Gidemeyeceğimiz__________Yolu, Aşamayacağımız__________Engelleri, ...Yaşayamayacağımız_______Canı, Sevemeyeceğimiz_________Yari, Veremeyeceğimiz_________Cevabı, Yiyemeyeceğimiz__________Lokmayı, Konuşamayacağımız_______Sözü, Duyamayacağımiz_________Sesi,...
  5. Bugün Benim İçin Çok Özel Bir Gün!

Bugün Benim İçin Çok Özel Bir Gün!

Sevgili melekler, Bugün benim için çok özel ve güzel bir gün.:) Cuma'dan beri beklediğim bir paket az önce elime ulaştı.Bu pakette çok şık ve incelikle seçilmiş bir mutfak eşyası var.Bana yollanmış bir hediye :) Hediye çok çok güzel,hatta umduğumun çok çok üstünde o ayrı ama daha önemlisi bu hediyenin geldiği yer ve sebebi :) Daha fazla sizi meraklandırmayayım;Bu hediyeyi bana RüYaM adminim...

Sayfayı Paylaş