gebe
  1. Azra16

Azra16 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kızlar Saçlarınız elinize değil belinize gelsin

Konu, 'Meleklermekanı Yarışmaları' kısmında Azra16 tarafından paylaşıldı.

Kadınların büyük hayallerinden birisi olan saç uzatma zahmet ve zaman gerektirdiği için kimse saç uzatma işlemine yaklaşmak istemez. Tam saçlarınız istediğiniz uzunluğa yaklaşır ardından kırılmalar başlar ve yine eski haline dönmek zorunda kalırsınız. Bugünkü yazımızda 3 ay gibi kısa bir sürede saçlarınızı belinize kadar nasıl hızlı ve sağlıklı bir biçimde uzatabileceksiniz bunu anlatacağız. Uzamaya başlaması 1 aydan sonra hızla belli oluyor.
    3 Ayda Belinize Kadar Uzun Saçlar için Malzemeler:

• Sinemaki otu,
    • badem yağı,
    • bemiks ampül ve su
    ( sinameki otunu ve badem yağını aktarlarda bulabilirsiniz, bemiks ampül de eczanelerde satılıyor, b vitaminin ampül şeklinde olanı 3.5 tl ,ampülü ucundan kırıp dökersiniz karışıma).
    Hazırlanışı:
    1 tutam sinemakiyi, bir çay bardağı suda kaynatıyorsunuz.
    Süzdükten sonra ılınınca içine 1 tatlı kaşığı badem yağı ve 1 bemiks ampül koyup karıştırın.
    Sadece saç diplerinize uygulayıp biraz masaj yapın ve yarım saat bekledikten sonra saçlarınızı yıkayın.[​IMG]
    Haftada bir uygulanacak…
    Düzenli olarak yapılırsa hemen faydasını göreceksiniz.
    Özellikle 1 aydan sonra saçlarınız daha hızlı uzamaya başlıyacak.:yyy:
    Uyguladıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar…

2. meryem07

meryem07 Forum Okuru

ben 1,5 aydır kullanıyorum saçlarım gerçekten çok hızlı uzadı ben 3 ay sonunda saçlarımın belime geliceğine inanıyorumm. Hatta saç bile çıkartıyor bu karışım bide limon sabunuyla yıkarsanız hem parlak hem hızlı uzamasına yardımcı.

3. Aka

Aka Forum Okuru

Sac kriklari icinde bi maske soyleye bilirmisiniz???

kızlar Saçlarınız elinize değil belinize gelsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Elimde Değil

Rafet El Roman - Elimde Değil

Gözlerin sözlerinden baska şeyler söylüyor Git artık gideceksen bu aşk burada biter Sonu yoktu diyenler şimdi haklı çıktılar Bizi çekemeyenler şimdi mutlu oldular Sıkıldı ruhum haykırmak istiyorum Ne olursa olsun ah gönlümde kalacaksın Elimde değil hala seviyorum Elimde değil unutamıyorum Elimde değil hala seviyorum Elimde değil unutamıyorum Daraldı içim haykırmak istiyorum Ne olursa olsun...
  2. gelin kızlar saçınız nasıl olacakk

gelin kızlar saçınız nasıl olacakk

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. El ele geldiler

El ele geldiler

El ele geldiler, sarp levendoğlu, begüm birgören, birliktelikleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Dizilerden tanıdığımız iki oyuncu şu sıralar birlikteymiş melekler. Türkan Saylan film galasında görüntülenmişler. Türkan Saylan’ın yaşamını beyazperdeye aktaran “Türkan” filminin galası, önceki gece Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapıldı. GALAYA EL ELE GELDİLER...
  4. kızlar belim ağrıyorr

kızlar belim ağrıyorr

selamlar.. kızlar benim adetime iki hatta üç hafta kala adet sancısına benzer ağrılarım başladı.şimdi adetime bir hafta var ama sancılar aralıklarla devam ediyor.tuvalete sık çıkıyorum birde bel ağrım var.biraz ayakta kalsam belim kopacak gibi ağrıyor.sizce hamile olabilir miyimm??
  5. 2013 Genç kızlar için gelin ve düğün saç modelleri

2013 Genç kızlar için gelin ve düğün saç modelleri

Bu konu; genç kızlar için düğün saçı modelleri hakkında bilgi vermektedir. Düğününüz için en şık saç modelini mi arıyorsunuz? 2013 yılında çok sevdiğiniz arkadşınızın düğünü mü var? Sizi olduğunuzdan yaşlı göstermeyecek yaşınıza uygun bir saç modeli mi arıyorsunuz? Bu isteklerinize en güzel cevabı verecek olan fotoğrafları sizler için yayınlıyoruz. Düğün fotoğraflarınızda gülümseyen bir...

Sayfayı Paylaş