Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül ( 20 cm saç uzatma )

bemix ampulün fiyatı ne kadardır ???

uzun saçlar

arkadaşlar extra bısey yapmaya gerek yok.. cok sık yıkamayın duzenlı kırık aldırın cunku kırılan sac 5 cm kısalır ortalama olarak.. dus ald swgıktan sonra ıyı bı sac kremı kullanınkı sacınız kolay taransın.. gece yatarken sacınızı okşayın sac derınıze 5 dk kadar masaj yapın.. ve en onemlısı sacı kremler degıl vücut besler proteın alın yeterince ıyı beslenmeyen vücudun sacı uzamaz :) sewgılerr..

kullanan arkadaslarım acaba savlarınızda ki kırıklarda gitti mi ?
ve sadece bu formülü sac derimize yapacaktık değil?

Kesinlikle kullanin arkadaslar 3 ay kullandiktan sonra ara verdim ve tekrar kullandim toplamda da 6 ay sabirla sürdüm..sonunda saclarim uzadi hemde beslendi. ben birde bu karisimin icine çam terebenti koydum. sizinde kullanmanizi tavsiye ederim.

bunu deneyipte faydasını gören varmı şekerler bende denemek istiyorum ama tedirginim biraz :(
ßende saclarımı bi mallk edıp omuzumda kestırmıstm 1 sene gectı ögrenci oldugm ıcn hergun bı sekıl verıordm sacıma bıde boya falan derken hıc uzamadı oldugu gbı 2 yada 3 cm uzamstr (1 yıl içnde ) Fakat gecen yıl arkadsmla aldk yaptık sadece 2 hafta da iki kre kullandık okadr sonra Bıraktık. ve 1 buck ay ıcnde saclarım sutyenımın hizasında. kullanmanı tavsıye ederm bu sne yıne basladım ve dün yaptm bıdhakı hafta yıne yapıcagm sonra kndı halıne bırakıcam o sure ıcnde uzuor zaten. DneDnz

Kızlarr ßen denedimmmmm Kesinn dıorm sizeee ilk zamanlar uztmadı dıosunuz falan ama formulu kullanmayı bırakınca uzuyoor ! sinameki otuna felan hıc gerek yok bnım sacım normal bı sac tıpı değıldi Mat,yıpranmış,kuru,uçları ikiye ayrılmıs (kırık) felan filan Benım kullandım formul Sadece hakiki zeytın yagı ile bemiks ampul baska bısı kullanmadım gercekten ıse yarıyor.

benim saçlarım çok yıprandı ve geç uzuyo o yuzden iki günde bi yapsam bu maskeyi zararı olurmu acıl cvp lütfen

arkadaşlar benim saçım belimdeydi uçları kırık olduğu için çok kestirdimm yani omuzuma gelio hatta daha kısa uzaması için gerekli malzemeleri yazarsanız bide fiyatını sevinirim :hayal::cheer2::handanca:böyle saçım lütfen yardım edin

Geri