gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Saçlarımız İnanılmayacak Derecede Çabuk Uzasın!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Saçlarımız İnanılmayacak Derecede Çabuk Uzasın! [​IMG]

Tamamen doğal ve zararsız bir formül...Uzamaya başlaması 1 aydan sonra hızla belli oluyor.Düşünün omuz hizasında ki saçlarınız 3 ay içerisinde belinize kadar uzayacak.

Malzemeler:

Sinemaki otu, badem yağı, bemiks ampül ve su

( sinameki otunu ve badem yağını aktarlarda bulabilirsiniz, bemiks ampül de eczanelerde satılıyor, b vitaminin ampül şeklinde olanı 3.5 tl ,ampülü ucundan kırıp dökersiniz karışıma).

Hazırlanışı:

1 tutam sinemakiyi, bir çay bardağı suda kaynatıyorsunuz.

Süzdükten sonra ılınınca içine 1 tatlı kaşığı badem yağı ve 1 bemiks ampül koyup karıştırın.

Sadece saç diplerinize uygulayıp biraz masaj yapın ve yarım saat bekledikten sonra saçlarınızı yıkayın.

Haftada bir uygulanacak...

Düzenli olarak yapılırsa hemen faydasını göreceksiniz.

Özellikle 1 aydan sonra saçlarınız daha hızlı uzamaya başlıyacak.

Saçlarımız İnanılmayacak Derecede Çabuk Uzasın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarınızın Çabuk Uzamasınımı İStiyorsunuz

Saçlarınızın Çabuk Uzamasınımı İStiyorsunuz

Saçlarınız çabuk uzamıyor ise, ya da kısacık kestirip pişman olduysanız, uzun saç modası var ise, yani, kısacası uzun saçlara bir an evvel kavuşmak itiyorsanzı bizim önerilerimize mutlaka bir göz atın deriz. Sizlere 3 adet önerimiz var. 1.ÖNERİ ; 1 adet turpu rendeleyip, 1 bardak suyun içinde 30 dakika pişirerek süzün.Elde ettiğiniz sıvının içine 1 adet yumurta sarısı ekleyerek iyice çırpın....
  2. saçlarınız çabuk uzasın istiyorsanız buyrun ipuçları burda!!!

saçlarınız çabuk uzasın istiyorsanız buyrun ipuçları burda!!!

Sinameki ve civanperçemi, dövülmüş nar kabukları ile birlikte suda yanm saat süreyle kaynatılır. Süzülerek elde edilen sıvıya, los*yon kıvamına gelinceye kadar çırpılmış yumurta ilâve edilerek susam yağı ile birlikte karıştırılır. Hazırlanan losyonla saçlar sık sık yıkanır. İnce bir tülbentte sıkılarak elde edilen karadut usaresi, bu*lamaç haline gelinceye kadar yumurta ve susam yağı ile...
  3. Saçlarımız çabuk uzayacak!!!!!!

Saçlarımız çabuk uzayacak!!!!!!

Saçınızı kestirdiniz.Kadınca bunalımlar böyle ani kararlar vermemize sebep olur bilirim.Benim de çok başıma geliyor.Bir esiyor hemen gidip saçlarımı kestiriyorum ama uzun saçlı güzel hemcinslerimi görünce açıkcası çok pişman oluyorum. Saçlarımı neden kestirdim diye kendime çok kızıyorum.Saçları kestirdiğinizde sizin de pişmanlıklarınız olur ve aklınıza hemen şu soru gelir: Saçlarım nasıl hemen...
  4. Çabuk saç uzatan öneriler..

Çabuk saç uzatan öneriler..

saçı hızlı uzatan şampuan saç uzatan yağlar hızlı saç şampuanlar iyi şampuanlar kullanan Saçınızı hızlı uzatmak için bu formüllere kulak verin ve kısa sürede uzun ve sağlıklı saçlara sahip olun. Hızlı saç uzatmanın ilk formülünün de sağlıklı beslenmek olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Saçınızı hızlı ve kısa sürede uzatmak için ve yaza uzun saçlarla girmek için öncelikle saçınızda kırıklar varsa...
  5. Çabuk yağlanan saçlar için!

Çabuk yağlanan saçlar için!

çabuk yağlanan saçlar için çabuk yağlanan saçlar için şampuan erkek saç yağlanması büyük bir sorunlardan birisi benim gözümde bir çok nedenden dolayı saç yağlanmaları oluyor umarım işinize yarar bu bilgiler. Çabuk yağlanan saçlar için öncelikle yapılması gereken yağlı saçlar için üretilen şampuanlar kullanmak ve saçları ılık suyla yıkamaktır. Yıkama yaparken saç diplerinize hafifçe masaj...

Sayfayı Paylaş