354 yazıyor ise 4 haftalık diye biliyorum. Gebematik.com adresinden net öğrenebilirsin canım.
iyi akşamlar.

B-hcg 5.62
Durum-
H pozitif
Referans ağırlığı =
Mıu/mL 0-5

Ne demek bunlar kızlR yardmcı oln

Herkese iyi haftalar. Ben 13 Aralık da regli oldum sanırım. Aslında geçen ay 8 Kasım da olmuştum. Bu ay 5 veya 6 Aralık da olmam gerekirken 13 ünde oldum. Sanırım hamile kalmak istediğimin stresine girdim. ha bu ay ha şimdi derken kendimi strese sokmuşum iyice. Çok gereksiz. Halbuki bu ay o kadar umutluydum ki, regli günüm de geçince tamam dedim bu ay sanırım hayyalerime kavuşacağım. Ama yok. Gerçi regli mi, üstüne görme mi anlayamadım. Önce pembe pembe ( açık renk ) kan geldi sonra koyulaştı kahverengi gibi bişey. Normalde regli olduğumda yarın son günüm. Ama bugünden de az az gelmesi gerekirken ve ağrım olmayacakken kasıklarımda ve belimde ağrı var. Anlayamadım gitti. Yine umut ediyorum ki, HAMİLEYİM dir. Ama değilsem de cidden herşeye ağlayan biri olduğum için dayanamam maalesef.

Merhaba bu sonucum 05/11 tarihi ne aittir nezaman hamile kaldım merak ediyorum saygılar beta hgh 1598.0↑ mlu/ml <5.3 ÇIKMIŞTI merak la bekliyorum

Benimki beta-hcg 282,60 cikti hamilemiyim hamileysem kac haftalik lutfen cevap bekliyorum

Ben bugun idrar testi yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı sonra da doktora gittim beta hcg degerim 10.64 çıktı doktor hamile de diyemeyiz değilsin de diyemeyiz dedi alttan muayene etti birsey göremedi. Bu sonuçla hamile olabilir miyim çok meraklaniyorum cevap verirseniz çok sevinirim

Geri