merhaba 5 nisanda beta hcg 46, 7 nisanda 63 çıktı. son adet tarihim 5 mart. acaba artış normalmi yoksa bir terslik mi var?

9 unda tekrar kan verin bebegin yeni tutunmasi kana gec karismasina sebep olabilir.artis var buda gebelik oldigunu gostermektedir.yalniz degerin bir gun arayla 2 ye yakin katlamasi lazım eger 9 unda 120 ye yakin cikarsa degerin normalnoldugu anlamina grlmektedir siz 9 unda kan verip cikan degere gore doktorla gorusup en guzel sonucu ondan duymanizdir.insallah gebeliginiz saglikli bir sekilde devam eder.hayirli olsun.

merhaba 5 nisanda beta hcg 46, 7 nisanda 63 çıktı. son adet tarihim 5 mart. acaba artış normalmi yoksa bir terslik mi var?

Merhaba ;

Değere bakıp kendi kendinize yorum yapmayın.Zira bu yanıltıcı olur.Hekim kontrolünde olarak,gebeliğinizin seyri hakkında en sağlıklı bilgiyi alabilirsiniz.Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile.

gebelik testi artışlarım yavaştı 35-42-46 gibi gidiyordu.
7 nisan 63
11 nisan 138,25
13 nisan 244,69 çıkmış nasıl sizce. normale dönmüşmü?

Merhaba 23 gün önce 8+4 haftalik bebeğim kalp atışi durduğu icin kurtsj oldum ardından hic kanamam sancim olmadi 7 gun sonra esimle korunmadan birlikte olmaya başladık ilk bebeğimde olan belirtilerin hepsi mevcut su an baş donmesi hafif bulantı mide yanmasi halsizlik vs vs uc gun once kan tahlili yaptim 7.67 çıktı ama evde yaptığım gebelik kitleri negatif çıkıyor doktor olabilir de olmayabilir de diyor sizce gebe miyim lutfen çok acil cevap verir misiniz?

Merhaba 23 gün önce 8+4 haftalik bebeğim kalp atışi durduğu icin kurtsj oldum ardından hic kanamam sancim olmadi 7 gun sonra esimle korunmadan birlikte olmaya başladık ilk bebeğimde olan belirtilerin hepsi mevcut su an baş donmesi hafif bulantı mide yanmasi halsizlik vs vs uc gun once kan tahlili yaptim 7.67 çıktı ama evde yaptığım gebelik kitleri negatif çıkıyor doktor olabilir de olmayabilir de diyor sizce gebe miyim lutfen çok acil cevap verir misiniz?

Merhaba değeriniz şüpheli 8 ve üstü değerler gebelik olarak kabul edilir.HCG testini tekrar yapın..

Geri