gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Dilan Köse'den Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Dilan Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkı Sözleri Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkı Sözleri

Sevgili melekler, bu hafta Bir Şarkısın Sen yarışma programında yıllar önce tvde yayınlanan Süper Baba dizisinin müziği olan Bana Bir Masal Anlat Baba adlı şarkıyı yarışmacılardan Dilan Köse seslendirdi. İşte Dilan Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkı Sözleri ...:)

Bana bir masal anlat baba
    İçinde denizler balıklar
    Yağmurla kar olsun
    Güneşle ay

Baba bir masal anlat bana
    İçinde bütün oyunlarım
    Kurtla kuzu olsun
    Şekerle bal

Anlatırken tut elimi
    Uykuya dalıp gitsem bile
    Bırakıp gitme sakın beni

Bana bir masal anlat baba
    İçinde tüm sevdiklerim
    İçinde İstanbul olsun

2. mehmet şirin

mehmet şirin Forum Okuru

ben dilanı sesıyle güzeliğiyle çok seviyorum en çok sevdğim parçası ise bana bir massal anlat baba çok seviyorum onu bir şarkısın sende çalışıan hereke slm larıı sölüyorum allah önunu açık etsın önüne bir engel koymasın

Bir Şarkısın Sen Dilan Köse'den Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Türkü - Bana Bir Masal Anlat Baba

Yeni Türkü - Bana Bir Masal Anlat Baba

baba bana bir masal anlatsana sözleri baba bana bir masal anlatsana şarkı sözü anne notaları notaları Bana bir masal anlat baba İçinde bütün oyunlarım Kurtlar kuzu olsun Şekerle bal Baba bir masal anlat bana İçinde denizle balıklar Yağmurla kar olsun Güneşle ay Anlatırken tut elimi Uykuya dalıp gitsem bile Bırakıp gitme sakın beni Bana bir masal anlat baba İçinde tüm sevdiklerim İçinde...
  2. Bana Bir Masal Anlat Baba

Bana Bir Masal Anlat Baba

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya Şarkısı 30 Haziran sözleri

Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya Şarkısı 30 Haziran sözleri

Merhaba arkadaşlar benim sizden bir konuda ricam olacak acaba mümkünse bana 30 Haziranda ki Bir Şarkısın Sen yarışmasında Dilan'ın söylediği Rüya Şarkısının sözlerini yazar mısınız?
  4. Bir Şarkısın Sen Dilan Gelen Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısı 21 Temmuz şarkısı

Bir Şarkısın Sen Dilan Gelen Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısı 21 Temmuz şarkısı

Selam melekler mümkünse Bir Şarkısın Sen Dilan Gelen Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısı 21 Temmuz da söylediği bu şarkının sözlerini bu sayfadan paylaşır mısınız acaba
  5. Bir Şarkısın Sen Yusuf Köse'den Urfalıyam Ezelden Türküsünün Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yusuf Köse'den Urfalıyam Ezelden Türküsünün Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkı Sözleri Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz Sevgili melekler, Bir Şarkısın Sen yarışmasında bu hafta yarışmacılardan Yusuf Köse Urfalıyam Ezelden türküsünü seslendirdi. İşte Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkı Sözleri ...:) Urfalıyam ezelden Gönül geçmez güzelden Gölnümün gözü çıksın Sevmez idim ezelden...

Sayfayı Paylaş