gebe
  1. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0

bır sorum var kızlarrr

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında tatlı cadım tarafından paylaşıldı.

bugun ılk muayeneye gıdıcem ama tereddüt edıyorum bır sorayım dedım sımdı gıttıgımde normal ultrasonda mı bakarlar yoksa vajınal ultrasonda mı?eskıden oyleymıs oyle duydum ama sımdı nasıl bakıyolar bılmıyorum.ılk bebek olunca bıraz bu konuda bılgısızım cevaplarınızı beklıyorum.

2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    canım öncelikle sağlıkla kucağına almanı dilerim valla bende hiç vajınal yani alttan bakmadılar her doktor farklı canım

3. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    ınsallah bakmazlar yawww hıc sevmıyorum da:) bakalım ne dıcek ınsallah bı sorun cıkmaz.tesekkur ederım gul hanım

4. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    hadi canım iyi haberlerini bakliyorum ne kadarlık belli mi

5. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    yok daha bellı degıl.testte 3 haftalık gorunuyo ama kan degerlerıne gore bakalım ne kadarlıkmıs bebısım...bugun hersey cıkıcak ortaya ınsallah tanıyacagız yanı:)

bır sorum var kızlarrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bır kactane onerım var

bır kactane onerım var

KURU CİLDE HAVUÇ, YAĞLLI SAÇLARA KEKİK.. Hayatı; kaliteli, sağlıklı, sevgi dolu ve neşeli yaşamak hepimizin isteği... Ben de bu konuda sizlere yardımcı olabilmek için çabalıyorum. Mesleki deneyimlerimi sizlerle paylaşıyorum. Hayat her zaman istediğimiz gibi yürümüyor. Güçlü olup zorlukların üstesinden gelmeliyiz. Hayatımızı kendimize göre yönlendirmeliyiz. Bunları yapabilmemiz için...
  2. sorunum var sorum olacak??

sorunum var sorum olacak??

slm adminlerim dün gece mesaj adetim 1000 di sabah girdim baktım düşmüş mesaj sayım neden acaba merak ettim uamrım bir yanlışım yoktur.ben tekrar 1000 yaptım bu sefer düşmedi diğer mesaj sayılarım ne odlu halen anlamadım..ilginizee.teşşekürlerr
  3. kızlarrr ((((:

kızlarrr ((((:

Meleklere Melek gibi avatarlar umarım beğeninizi toplarlar (:
  4. sorum var....

sorum var....

merhaba bana yardimci olan birisi varmi?
  5. slm kızlar sorum var

slm kızlar sorum var

kızlar acil bir sorum var 29 yaşındayım deli gibi bebek istiyorum ama iki üç gündür fark ettiğim bişiy var sağ kasığımda pıt pıt atıyoo bişiyler var sanki aralık 16 sında adet oldum yumurta çatladı galiba 28 günde bir adet oluyorum.göğüslerim sızlıyo acıyo elleyemeiyorum.neden dir acil cvp verin lütfen çok sıkıldım her ay beklemekten

Sayfayı Paylaş