gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Biraz Karışık ama yardım..

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sevgilimle bir ay önce yüzeysel birşeyler yaşadık.. Çıplaktık ve üzerime oldu. Adet günüm geldiğinde sadece 2 gün oldu ilk defa böyle birşey başıma geliyor. Sizce hamile olabilir miyim . Yaklaşık bir haftadır hafif mide bulantısı şiddetli kasık ağrısı mevcut.. Lütfen yardımcı olun..

Biraz Karışık ama yardım.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. biraz + 18 lik ama gülmekten karın ağrıtır

biraz + 18 lik ama gülmekten karın ağrıtır

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. karışık ama gerçek resımler

karışık ama gerçek resımler

gercek resımler resımler gercek am resımlerı
  3. Ama belki yarın

Ama belki yarın

Zamanı sıfırlıyacağım hayatımda yarın Herşeye yeniden başlayacağım... İlk kez GÜNAYDIN diyeceğim gökyüzüne İlk soluğumu alacağım yarın; ama şimdi değil yarın... Yarın başlangıcı olucak hayatımın Gözlerimi açıp MERHABA diyeceğim hayata Bende varım artık,ölümüne sevgi yarışında... İlk kez göreceğim annemi yarın Sarılacağım ona,sevgimi haykıracağım; ama şimdi değil yarın... Yarın umutlarım...
  4. Renklere aşk.. Yardım hadi biraz..

Renklere aşk.. Yardım hadi biraz..

renklerle ilgili şiirler renklerle ilgili sözler şiir renkle şiir hikaye Bu aralar renklerle ilgili şiirler buluyorum arıyorum yazıyorum arada ordan burdan çalıp çırpıyorum bir kitap oluşturmayı düşünüyorum ama sadece renkler adına! Sizlerdende öyle güzel renklerle ilgili yazılar güzel sözler şiirler bekliyorum .. sewinirim .. hoppa YağmurLara karışsa qözyaşLarımKurusa ßir süre sonra...
  5. Kafam biraz karışık

Kafam biraz karışık

Bu Dua baş ağrımı hafifletti ve size bir size birşey söylemek istiyorum.Dua'yı okuduktan sonra başım biraz daha ağrıdı bu normal mi? Yoksa Dua'yı birkaç kere daha okumalı mıyım? Ben daha 11 yaşındayım ve size danışmaktan memnuniyet duyarım.Sorumu cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden çok sağolun.

Sayfayı Paylaş