gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Birazda gülelim

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Melekler ben burda sizlerdebn başınızdan geçen komik olayları anlatmanızı istiyorum bakalım en çok kim güldürecek bizi.

gülfem_MG bunu beğendi.
  2. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    valla okuldu evdı derken pek bır anım olmuyor ama baska meleklerın anılarını dınlerım memnunuyetle:tik:

narçiçeğimm bunu beğendi.
  3. jupiter

jupiter Forum Okuru

hahaha türkiyedeyken annemlerin evini süpürüyordum elektrikli süpürge ile mutfaktayim ben masanin üzerini kim silecek lo dedim süpürgeyle aliyodum bide bakiyom kimse görmesin dalga gecmesin diye derken babam glemis hahaha kolay gelsin demezmi ben aaaaaaaaa diye bagriarak geri cekildim hahaha babacigim canim benim o benden cok korkarak oda aaaaaaa diyo ve ikimiz koro halinda aaaaaa dedikten sonra ayyy dedik cok korktuk hahaha gercekten cok korkmustuk ama :D:D

narçiçeğimm ve gülfem_MG bunu beğendi.
  4. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    Geçenlerde pc başında otururken su içesim geldi, pc başına dönme telaşıyla mutfağa gittim ve tam pc başına oturacaktımki bardağa su doldurmadığımı gördüm, tekrar geri döndüm ve suyumu doldurup içtimyupis

narçiçeğimm bunu beğendi.
Birazda gülelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biraz Gülelim..

Biraz Gülelim..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. biraz gülelim :)

biraz gülelim :)

8 no.lu kutu Doktorun biri yeni bir muayene açmış. kapıya yazmış... "vizite ücreti 100 dolar. iyileştirmediğimiz hastaya beş mislini geri veriyoruz..." Vizite pahalı ama, doktor gerçekten doktor... Her gelen hasta iyileşip gidiyor... Doktorun ünü her geçen gün artıyormuş... Uyanığın biri doktora gidecek, iyileşmeyecek ve beş misli parayı geri alacak ya, kapıyı çalmış... "doktor!...
  3. biraz gülelim:)

biraz gülelim:)

kaynak:internet
  4. Birazda Gülelim..

Birazda Gülelim..

Hadi birazda gülümseme zamanı.. Bir fakir Kırşehirli paraya çok sıkışmış. Her türlü çareye başvurmuş yardım eden olmamış. Son çare olarak 'Allah sıkışan kuluna yardım eder' inancından hareketle Allah'a mektup yazmaya karar vermiş. 'Cenab-ı Allah Yüksek Katına' diye başlamış ve 'Allah'ım ne olur bana bir yüz milyon lira gönder' diye bitirmiş. Zarfın üzerine de 'Esirgeyip bağışlayan Yüce...
  5. birazda gülelim

birazda gülelim

DUVAR YAZILARI Gökyüzü..Güneş...Sahil.. Gelde ödev yap! Kopya bir sanattır ama bizim öğretmen sanattan anlamıyor! "Acele kan aranıyor grubu önemli değil" imza: wampir! Nişanlıyken erkek konuşur kız dinler;evlenince ikisi konuşur mahalle dinler ! Sabah kahvaltı edemedim çünkü seni düşünüyordum... Öğlen yemek yiyemedim çünkü seni düşünüyordum... Akşam yemek yiyemedim çünkü...

Sayfayı Paylaş