gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

en utanç duyduğunuz an ....

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar sizi utandıran,başınızdan geçen komik olayları bizimle paylaşmaya nedersiniz artık içinizden ne geliyorsa...
    Anlatın bizde anılarınıza gülelim ne dersiniz...

2. ÇİÇEĞİM

ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: en utanç duyduğunuz an ....
    Aile dostları arasında yaptığım gaf.Burda açıklayamam ayıp.

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Bir toplantıdayız... Müdür birşeyler söyleyip duruyor, kafam başka yerlerde zaten. Yanımda da yakın arkadaşlarım oturuyor ara sıra kaynatıyoruz birşeyler. Biri birşey söylüyor birileri ona karşı çıkıyor tam curcuna olmuş ortam ben bitse de gitsek diyorum artık... Sonra iyice millet cozuttu, zaten sinirler bir önceki oturumdan gergin, patlama yaşarız diyorduk yani.

Bu arada biz arkadaşla bambaşka şeylerden bahsediyoruz. Öyle dalmışım ki arkadaşla konuşmaya o birşey söyledi bana, bahsettiği kişi için de "salak şey" dedim...

Ama öyle bir anda dedim ki, bir anda herkesin sustuğu ve benim pek aram olmayan bir bayan konuştuğu anda...

Sanki ona söylemişim gibi...

Size yüz ifademi ve bayanın da yüz ifadesini ve toplantıdaki herkesin yüz ifadesini anlatamam imkanı yok...

Gayet soğukkanlı bir tavırla "size söylemedim, devam edin" dedim...

Dedim ama...

Anlayın siz...

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

utandığım şeyi söyleyecek kadar kafayı sıyırmadım EceLiN :D:Dgeç bunları geççççç:D:D

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    okul gezisinde herkesin ortasında yere düşmüştüm bundan daha komik ve kötüsü olamazdı :D hey gidi günler hey

en utanç duyduğunuz an .... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en sık duyduğumuz yalanlar

en sık duyduğumuz yalanlar

* Yarın tamam. * Öğle tatili yapmıyoruz.. * Hiç acıtmayacak. * Yüzünü gören cennetlik. * Abi , abla zahmet olmuş. * Telefon numaran silinmiş ,eski telefonda kayıtlıymış. * Şimdi ben de seni arayacaktım. * İsterseniz parasını verelim. * Orijinal yedek parcası. * Telefon şehirler arasına kapalı. * Burada torpil geçmez. * Girilmez levhasını görmedim. * Yemeğe kalın. * Çok...
  2. televizyonda duyduğunuz en sinir cümle hangisidir

televizyonda duyduğunuz en sinir cümle hangisidir

az sonra şu anda 70 milyon bizi izliyor kısa bir aradan sonra beraberiz ekranlarımızın başından başından ayrılmayınız parmakdan sonra
  3. Utanç verici...

Utanç verici...

Arkadaşlarım birazdan sizlere birilerin dikkatini çekmesini umduğum bir utanç tablosu paylayacağım lütfen yorumsuz bırakmayınız
  4. en acı anlar

en acı anlar

en acı anlar hamile iken eşimden ayrıldım şimdi ise kızım 5 yaşında. hastaneden çıktım o günü ölsem unutmam.herkesin eşi güllerle çiçeklerle gelip evlatlarını kucaklarına alırken ben ,se sanki çocuçu sokaktan bulmuşum annem ile beraber çıktım o hastaneden o günü ao acıyı hiç unutamam.şimdi 2. evliliğime doğru yol aldım her şey çok güzel 8 sene sonra sırf o hastaneden eşimle beraber çıkabilmem...
  5. Gelin Adaylarının Sıkça Duyduğu En Sinir Bozucu Cümleler!

Gelin Adaylarının Sıkça Duyduğu En Sinir Bozucu Cümleler!

evlilik hazırlığı, evlilik hazırlıkları, evlenmeden önce Sevgili melekler, evlilik arefesinde bulunan gelin adayları için güzel ancak bir o kadar can sıkıcı günler evliliğe kısa bir süre kalan o günlerdir. Zaten alışverişler, davetiye, gelinlik, düğün mekanı gibi stresli işlerden bunalan gelin adayları bir de çevresinden duyduğu lüzumsuz ve can sıkıcı sözlerle iyice bunalır. İşte bu dönemde...

Sayfayı Paylaş