gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Boyama Tepsi Modelleri

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

tepsi, yağlı boyama tepsiler, tepsi desenleri, tepsi nasıl boyanır, tepsi boyamak hakkında, tepsi modedelleri
    Meleklerim özellikle el becerileri olan melekler diye başlamak istiyorum bu tepsilere bayılacaksınız. ister gidin satın alın isterse de ben boyamayı biliyorum diyip kendiniz boyayın ama bence öyle yada böyle evinde bu tarz bir tepsin bulunmalı:)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 30 Nisan 2011
    19bjk03 bunu beğendi.
  2. minel

minel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    benimde var ahsap bı tepsim cok seviyorum bende öğrenmek istiyorum ahsap boyamayı cok otantik oluyorlar :eco:

ßeLeN bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bizim evde de var hatta engelli çocuklar boyamış iki tane çok güzel duruyor.

4. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller tsk. kendine özel olsun istiyorsan ahsap tepsileri peçete tekniginle de yapabilirsiniz...hem kolay hemde o kadar çok peçete motivi var.
    ben iki sinden de yapaçam da vakit yok ilk firsata sizlerle paylasirim.

Boyama Tepsi Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tepsi

Tepsi

Çok büyük kısmettir. Bekarlar için hayırlı bir evlilik olarak yorumlanır.Rüyada sini ve tepsi görmek, hizmetçiye. isarettir, eger sini temiz ve parlak ve yeni ise hizmetçi, güzel ve kibirli; eger kirli, lekeli ise, çirkindir. Bir sini satin aldigini ve yahut birinin kendisine verdigini veya buldugunu gören, öyle bir kadina veya hizmetçiye sahip olur. Siniyi kaybettigini gören, onlari da...
  2. Dantel Tepsi Örtüsü Modeli

Dantel Tepsi Örtüsü Modeli

dantel tepsi örtüsü dantel tepsi örtüsü modelleri modelleri içi içi Dantel Tepsi Örtüsü Modeli Evlerinizde işyerlerinizde ama özellikle evlerinize gelen misafirlerinize vereceğiniz ikramlıkları bir tepsi ile sunarken altlarında dantel işlemeli güzel örgü işlerinin olmasını istersiniz heralde. Artık bunların kağıt olanları da satılıyor ama ben sizler için bir kaç resim arakladım ve vermek...
  3. Gümüş Tepsi Çikolata modelleri

Gümüş Tepsi Çikolata modelleri

söz çikolatası modelleri çikolata tepsileri nişan çikolatası modelleri isteme tepsisi çikolata tepsisi Gümüş Tepsi Çikolata, Söz İçin çikolata, Söz Çikolatası Yakında düğününüz mü var, bi saniye ya düğüne hemen ne diye geçiyorsak. Kız isteme olayı ile başlayalım. Halk arasında kız isteme olayını bilmeyen yoktur. İşte kız istemeye giderken yanımıda götüreceğimiz olmazsa olmaz gümüş tepsi ve...
  4. Gümüş Tepsi Modelleri

Gümüş Tepsi Modelleri

gümüş tepsi modelleri gümüş tepsi modelleri, gümüş tepsiler, tepsi modelleri, yeni tepsi modelleri, en yeni gümüş tepsiler, söz tepsi modelleri, söz tepsileri Bu tepsiler şıklığı ve kalitesiyle hem görsellik hemde kullanış açısından vazgeçilmez bir parça haline geldi. Üstelik birbirinden yeni ve farklı modellerle al beniliğini korumaya devam ediyor.
  5. Yeni sezonda nişan tepsi modelleri ile gelen şık görünümler

Yeni sezonda nişan tepsi modelleri ile gelen şık görünümler

Evlilik hazırlıkları bayanların en çok titizlendikleri konular listesinde yer almaktadır. Bayanların o güzel günlerinde giyimleri, ev içinde gösterdikleri özen ile günler öncesinden bir koşuşturma içerisine girdiği gerçeği bilinmektedir. Nişan ya da söz olayınız olurken estetik tasarım zenginliği ile karşınıza çıkacak şık tasarım ürünlerinden faydalanma isteğinize karşı koyamazsınız. En önemli...

Sayfayı Paylaş