gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Bu çözümler sizi mutlu edecek.

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Kilo almamızı sağlayan oburluğumuzun belkide içimize işleyen o istek o duygu, iştahımızı kabartan hadi ye birşey olmaz dercesine bizi dürtüleyen istek. Bunlarında çözümüne gidelim bu sesi kısmak ya da tümden kesmek için birşeyler yapalım diyorsanız; Şunları deneyin:

Tatlı krizlerinize teslim olmak istiyorsanız yiyin ama şöyle yiyin; biraz fakir gibi davranın ve biraz büsküvi
    veya birkaç çikolata parçası yiyin.
    Daha sonra da iştahınızı daha az kalorili şeylerle kapatın. B vitaminlerini magnezyum ve krom içeren takviye ilaçlar kullanabilirsiniz. Bunlar şeker yeme krizlerini kontrol altında tutmanızı sağlar.

Tavuk, kuzu eti, süt, elma, portakal ve muz gibi krom bakımından zengin besinler yiyin.
    Atıştırma hissiniz doğduğunda önce ılık su için.
    Bu çözümler sizi mutlu edecek.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bilgiler için teşekkürler canım

Bu çözümler sizi mutlu edecek. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu besinler mutlu ediyor!

bu besinler mutlu ediyor!

İçinde Endorphin bulunan besinlerin insanı mutlu ettiğini belirten bilim adamları, bu maddeyi en çok barındıran besinleri açıkladılar. Bu besinler kalori bakımından çok zengindir. Kalori miktarları hesaplanarak yenilirse fazla kilo alınması önlenmiş olur. Çilek: C Vitamini deposu olan çilek, önde gelen afrodizyaklar arasında yer alır. Çilek bütün salgı bezlerini çalıştırarak vücuda gençlik ve...
  2. Bu cinayetin sebebi sizi şok edecek!

Bu cinayetin sebebi sizi şok edecek!

Bu cinayetin sebebi sizi şok edecek! Balıkesir'in İvrindi ilçesinde bir kişi, yol çalışması sırasında kavak ağacını deviren 2 DSİ görevlisini öldürdükten sonra intihar etti. Edinilen bilgiye göre, saat 13.00 sıralarında İvrindi ilçesine bağlı Karaçepiş köyünde yol çalışması yapan DSİ görevlilerinin üzerine kavak ağacı devrildi. Bunun üzerine olay yerine gelen tarla sahibi Halil Aslan,...
  3. Şuan Seni En MutLu EdeCek oLay Nedir ¿

Şuan Seni En MutLu EdeCek oLay Nedir ¿

Şuan Seni En MutLu EdeCek oLay Nedir ¿ Seni Ne MutLu EdeßiLir ¿?
  4. kadınları mutlu edecek En şık yeni yıl hediyesi...

kadınları mutlu edecek En şık yeni yıl hediyesi...

Annenizi ve sevdiğiniz bayanları mutlu edecek en güzel yeni yıl hediyesi :):) Türkiye’de ve dünyada yeniliklerin öncüsü Arçelik, mutfakta şıklık arayanlar için farklı bir seri geliştirdi. Adını kırmızıdan alan “Lal” serisi blender, kettle, narenciye sıkacağı ve ekmek kızartma makinesinden oluşan setiyle, bu gözalıcı rengi mutfaklarımıza taşıyor. K 8010 "Lal Serisi" Ekmek...
  5. Bu şehr-i Terk edeceğim

Bu şehr-i Terk edeceğim

Bazen herkes kayıtsızca gitmek ister.Uzaklara gideriz hepimiz düşüncelerde ve geri gelmek istemeyiz.Herkesde bu böyle olmayabilir baazılarımız yakınlarında bulur rahatlığı ama ben yanlızlıkta bulurum bazen. Ama yıpratmamak gerek kendini. Çünkü ben bana lazımım sonuçta (: Şehir terk etsin beni ben kendime bir şehirim ki (((: Sen bastın diyerek bu sokaklara bütün kaldırımları...

Sayfayı Paylaş