Bu hikayeden ders alın (gerçek) tüm bekarların muhakkak okuyun

Ebrar

Banned
Bu hikayeden ders alın (gerçek) tüm bekarların muhakkak okuyun
beden dili hikayeleri
17 yasindayim, ilk defa birisini olene kadar sevmistim, Ama hersey YALANMIS.
bir cuma gunuydu. okuldan eve dogru yururken birisine rastladim, bir genc delikanli.....o kadar guzel..hele onun gozleri beni buyulemisti..onun bakislari beni cok etkilenmisti. ne kadar guzel guluyordu..icimden dedimki: '' allahim ne guzel bir kul yaratmissiniz'' onu ilk gordugum anda icim PIR PIR olmustu. gozlerimi ondan ayiramiyordum. bana dogru bakmisti..ben hemen yuzumu baska bir yere cevirip yoluma devam ediyordum.. o ise bana dogru yuruyordu..ben bunu farkina vermistim ve okadar heyecenlanmistim ki cok hizli yurumeye baslamistim..takii eve gelene kadar.. kafamda bir soru vardi? neden acaba beni takip etmisti? neden bana dogru yurumustu...??? ertesi gun yine okuldan eve dogru yurumek isterken, yine onu rastladim.... bana guldu, ve bende ona guldum.. cok heyecanlanmistim.. okulun onunden gecmek isterken o benim yanima geldi. benimle sohbet istedigini ve benimle tanismak istedigini bellirtti. beraber bir yerde oturduk ve konusmaya baslamistik.. onun o kadar bir guzel parfum kokusu vardiki bayiliyordum.. ondan cok hoslanmistim...bu arada onun adi hakan'di. kendisi butun hayat hikayesini anlatiyordu bana ve beni ilk gordugu anda bana asik oldugunu anlatiyordu.. ben ise hep suskun ve cekinerek hic bir laf diyemiyordum.. kendisi beni daha yakindan tanimak istedigini ve benden hoslandigini demisti...benim telefon numarami istiyordu ve bende vermistim..CAHILDIM, onun boyle bir serefsiz bir insan oldugunu nerden bilecekdim.?..o gunden sonra beni hep okulumdan alip beni gezdirirdi, sinemaya giderdik, sahili dolasirdik ve aksam olduktan sonra beni eve birakirdi....Gunler gecmisti ve ben onu SEVIYORDUM..onu okadar cok sevmeye baslamistim ki...canimi bile feda ederdim ona..kendisi benimle evlenmek istedigini soylerdi hep ve benimle hep ne guzel gunler gecirecegini anlatirdi..beni cok mutlu ediyordu nezamen boyle laflar degince..ilk askimdi o benim..ilk defa birisini sevmistim...2 aydir beraber cikiyorduk ve hersey guzeldi...birgun yine beni arabasiyla okuldan aldi ve dediki seni bir yere goturecegim. ben de nereye? dedim.. oda surprizz dedii..cok merakliydim acaba beni nereye goturecek?..20 dakika sonra onun evine vardik..ben neresi bura dedim, oda benim evim dedi...cok guzel ve buyuk bir evi vardi..iceriye girdigim an beni belimden tuttu ve opmeye baslamisti. ben ise soke olmustum ve cirpinmaya baslamistim..hic farkina varmadan bile O beni kirletmisti...hersey o kadar cabuk olmustu kii....cok agladim ve bagirdim ona...NEDEN YAPTIN diyee...o soyle cevap verdi bana: " sen benim karim olacaksin, ben seninle evlenecegim dedi'' ben hemen eve gittim...eve varmisken cok agladim, vucudum cok agriyordu...kendimi hic iyi hissetmiyordum..kirlenmistim artik..evdekiler hic birsey farkina varmamislardi...ben hep odama kapanip agliyorumm..BABAMIN yuzunu artik nasil bakardim???? cok kotuydumm...aradin 2 hafta gecmisti ama bana 2 yil gibi gelmisti, artik o beni aramiyordu sormuyordu, halimi bile merak etmiyordu, telefona cevap vermiyordu...cildiracaktim...neden beni aramiyor diye....hani benimle evlenecekti...okulu da artik birakmiistim. cok deprasyondaydim, nasil okula giderdim..? birgun odamda otururken babam geldi yanima...benimle konusmaya basladi, ben ise utanarak onun yuzune bile bakamiyordum..kendise benim bir derdim oldugunu supheleniyordu...neyin var kizim dedi bana? avuclarinla yuzumu tuttu ve benim anlimdan optu...BEN, KIRLENMIS bir evlat anlimdan opuldum..babam bana sarildi ve gozyaslarimi zor tutuyordum..cok sevgiye ihtiyacim vardi,,,hep onu dusunuyordumm...gunlerdir ac susuz onun telefonunu bekliyordumm.........aradin daha bir hafta gect ve O beni aradi...telefonu cok heyecenla actim....kalbim kut kut atiyorduu....ona cok ihtiyacim vardi...nasilsin dedi, kotuyum dedim...seninle birsey konumak istiyorum dedi...peki dedimm
ben sandim beni evlenme teklifi edecek diye sandin ama yanilmiistin...ertesi gun bir yerde bulustuk..onu gordum ve onun arabasina bindim...yuzume baktii ve soyle dedii....SANA BIRSEY GOSTERMEK ISTIYORUM DEDI, ben ne gostermek istiyorsun dedim...??? COK SINSICE GULDU BANA VE ORTAYA BIR VIDEO TAPE CIKARDI, cok saskin baktim ona..ne bu dedim O dediki: EGER AKILLI OLSAYDIN BOYLE BIR DURUMA DUSMEZDINNNN...bizim o gun yasadigimiz o kotu gune video ya cekmiss...soke oldun ve ona tek bunu dedim:NEDEN???? cok agladimmm, coookkk..neden benim hayyatimi mahfettin diye isyan ettim...o ise hep guldu,,eger beninmle calismazsan bu video yu ailene gosteririm dedi...zor durum da kaldim. mecbur onunla calisacaktim...beni bir fahise olarak satti, ve benim sayemde para kazaniyordu,,,eger bu video yu babam gorse kalp krizinden olurdu..bunu goze almamak lazimdi....nasil olduysa oldu, bu tape benim yigenin eline gecti..korktugum basima geldi......ailemde gordu butun mahelle gordu...ailem beni reddettii....evden kactim..suan yanliz bir appartmanda oturuyorumm..cok uzgunum, olanlardan cok uzgunum...okulu biraktimm, herseyim mahfoldu....ben burda kizlara bir uyarida bulunmak istiyorumm....Asla ERKEKLERI INANMAYIM....GUZEL SOZLER MESAJAR HEPSI PALAVRA....ONCE KENDI GELECEGINIZI DUSUNUN...UNUTMAYINN AILENIZ DAHA COK ONEMELLII.....VE DE SUNU UNUTMAYIMM BABAMIN SON SOZLERINI: BEN KIZIMI AHIRETE KADAR AFFETMIYECEMM...

Cevap: Bu hikayeden ders alın (gerçek) tüm bekarların muhakkak okuyun

ders alınması gerek bir yazı hayatım

Cevap: Bu hikayeden ders alın (gerçek) tüm bekarların muhakkak okuyun

kızın hayatı resmen bitmiş durumda bu dünyada kimseye güvenmemek gerekio paylasım için saol

inanmıyorum yaaa..Allahım sen koru yarabbimm..işte arkadaşlar diyelim ki liselisin yada üniversite bile olsa..sanıyorum olaydaki adamda yaşça büyük..tanımadığınız kendinizden yaşça büyük bu insanlar gözlerinizi boyarlar..nadiren niyetleri ciddidir..hepimiz ders almalıyız

gercekten ne diyeceğimi bilmiyorum offf yaaa dilim tutuldu ya şuan gercekten aglıyorumm yaa böle hayata ben...umarım allah o şerefsizin belasını verir inş...üzülme dicem komik olacak ama bilki bu hayatt herşeye ragmen yaşanmaya değer..emin ol bazen herkezin saramayacagı yaraları oluyor ama o yaraya ragmen ayakta durmasını ve hayata hergün yeniden başlamasını bilmek gerekir tıpkı hergünün bitiminden sonra yeni günün gelmesi gibi... umarım hayatt sana en güzel yüzünü gösterir..

Geri