gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Bugünkü planınız ne...

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Dökülün bakalım melekler planlarınızı...:) Bugün neler yapıcaksınız nereye gidiceksiniz paylaşın bizimle...

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    2 gündür nişanlımla geziyorum bugunde evden çıkıp bi yere gidersem heralde babam beni eve almayacak:Do yüzden bugunkü planım evde oturup kitap okumak ve örgü örmek olacak:D

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Kız gibi otur evinde gezip durma :):) Ayıp duymasın kimse...:):):)
    Bende evdeyim bugün...

4. seyda seyda

seyda seyda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bugün misafirim var pasta börek yapıyorum..

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün sarma sarıcam evde oturucam benimde nişanlım pazartesi burdaydı 2 3 gündür geziyorum bugünde gezersem bacaklarımı kırarlar :)

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bugün dersanedeydim yarın evdeyimm.....ders yapacagımm.....sevdiğimle konuşacagım :)

Bugünkü planınız ne... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anıtkabir planı

anıtkabir planı

anıtkabir plan anıtkabir planı ölçüleri anıtkabirin ölçüleri boyutları 1. İstiklal Kulesi 2. Hürriyet Kulesi 3. Kadın Heykel Grubu 4. Erkek Heykel Grubu 5. Aslanlı Yol Kabartması 6. Tören Meydanı 7. Mehmetçik Kulesi 8. Anıtkabir Kitaplığı 9. Zafer Kulesi 10. İsmet İnönü Lahti 11. Barış Kulesi 12. 23 Nisan Kulesi 13. Bayrak Direği ve Bayrak 14. Mîsâk-ı Millî Kulesi 15. Atatürk ve...
  2. *bugünkü sevinçlerimm bukadar olurr*

*bugünkü sevinçlerimm bukadar olurr*

bugün benim şansı günüm herhaldee hem yeni yıl,hem mod oldum,hemde 3000 mesajım olmuşş kendimle gurur duyuyorum beee.... herkese teşşekürlerrr bu aşamaya tek başıma değil sizlerin sayesinde geldimmm başta adminlerim olmak üzere herkesee teşşekürlerrr... sizi seviyorummmm *MeÇHuL*
  3. bugünkü menunuzde ne var??

bugünkü menunuzde ne var??

evet melekler hem paylaşalım hemde fikir etmiş oluruz diye düşündüm ben çok düşünürümde bugün ne yemek yapsam diye :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
  4. Bugünkü alışverişim...

Bugünkü alışverişim...

Sevgili üyelerimiz, başlıkta geçtiği gibi alışveriş yapan aldığı ürünü, giyimi ( ayakkabı, kemer, elbise, toka, takı, aksesuar, etek, pantalon, takım, gecelik, pijama, ev ürünü v.s. ) resmini çekip bizlerle paylaşsın, inanmayan kalmasın diye de nickinizi de yazın bir ufak kağıda :)Zevklerimizi paylaşalım, fikir edinelim, modayı hep birlikte takip edelim veya modayı kendimize uyduralım :)
  5. 14 Şubat Sevgililer Günü Planlarınız Nedir Melekler ?

14 Şubat Sevgililer Günü Planlarınız Nedir Melekler ?

Sevgili melekler, bildiğiniz günü 14 Şubat Perşembe günü sevgililer günü ve o gün genelde evli, nişanlı, sevgili tüm çiftlerce kutlanılır. Birlikte bir yerlere yemeğe gidilir, hediyeler alınır verilir karşılıkı. Y da çok hoş sürprizler yapılarak genelde bayanlar şaşırtılır, mutlu edilir. Peki sizin o gün için ne gibi planlarınız var ? Neler yapacaksınız sevgililer gününde ? :D:D

Sayfayı Paylaş