gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Buyrun::aşkın özetı::

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

:[​IMG]

Buyrun::aşkın özetı:: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. **resımlı aşk şiirleri buyrun**

**resımlı aşk şiirleri buyrun**

ask sıyırlerı Gün geceye varmadan toz duman eder bu şehir Yalnızlığa inat iklimler değişir Aah gün bitiyor bak yine dün yitiyor kalbime Her mevsim bana sonbahar,dört duvar Ah gün bitiyor bak yine dün yitiyor kalbime Her mevsim bana sonbahar,yaprak dökümü.. Bir günah işledim kaybettim seni Bilirim geriye dönmezsin Bir günah işledim çok üzdüm seni Bilirim bir daha...
  2. buyrun kızlar size aşkın tarifini açıklıyorum....

buyrun kızlar size aşkın tarifini açıklıyorum....

aşkın tarifi aşkın tarifi sözleri aşk sözleri Aşkin tarifi: 200 gr. yürek 300 gr. kalp 100 gr. direnc 200 gr. umut ...175 gr. cesaret ilk önce yürek ve kalbi karistiriyorsunuz,sonra direnci az az katiyorsunuz bunlari iyice yogurduktan sonra,umudu birden icine atiyorsunuz cok iyi yoguruyorsunuz ... Tekrar bunlari hepsini biraz beklettikten sonra...
  3. En Etkileyici Duygusal Aşk Şarkıları Listesi Buyrun

En Etkileyici Duygusal Aşk Şarkıları Listesi Buyrun

Bu konu; duygusal aşk şarkıları listesi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, müzik ruhun gıdası diye boşuna dememişler. Hüzünlendiğimizde müzik dinler, derdimize dertlenir, muslukları açıveririz. Sevindiğimizde hareketli ve neşeli bir parçayla neşemize neşe katarız. Sevdiklerimizi hatırladığımız parçalar olur ya da gidenleri hatırlatan. Velhasıl, müzik her zaman hayatımızdadır....
  4. Berkant'tan İlk Aşk Unutulmaz Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Berkant'tan İlk Aşk Unutulmaz Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Bu konu; Berkant İlk Aşk Unutulmaz şarkısının sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, daha önce hayatı hakkında sizlerle bilgiler paylaştığımız ve aramızdan bugün ayrılan Berkant'tan İlk Aşk Unutulmaz şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz... Berkant İlk Aşk Unutulmaz Şarkı Sözleri İlk aşk unutulmaz Bir daha yaşanmaz Güzelliğine doyulmaz Herkese kısmet...
  5. mavirüya13'ün aşk yuvasına buyrun :)

mavirüya13'ün aşk yuvasına buyrun :)

merhaba arkadaşlar bende evimizin fotoğraflarını paylaşmak istedim ilk olarak salondan başlıyorum diğer fotoğraflar sonra gelecek inşallah..

Sayfayı Paylaş