gebe
  1. rumebega12

rumebega12 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Büyümek İstiyorum...!!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında rumebega12 tarafından paylaşıldı.

Of ya ben daha 13 yaşındayım...Bu siteyi beğendiğim için kayıt oldum.Ben artık büyümek istiyorum...Birde siz biricik değerli arkadaşlarıma sorayım dedim:Sizce büyümek güzel mi?Cevaplarınızı bekliyorum....!!!!!:training1: :(:(:(

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Büyümek = daha büyük sorunlar demek.. bence en güzel çağındasın tadını çıkart...keşke ben 13 yaşında olabilsem o günlerim en dolu dolu geçen günlerimdi...

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bende angele katılıyorumm büyüyünce acı nedir gercek anlamıyla biliyorsunn sorumluluklar artıyor dertler artıyor..canım bnm şimdi büyümek istiyorsun ama büyünce küçük olmak isteyeceksin arayacaksın bu yaşlarıı bırak keyfini cıkar zatenn hayat cabuk geciyor büyürsün..

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Buyumek guzel fakat hersey zamaninda guzel...daha 10 yaslardasin sonra 20 li yaslar ve 30 lu yaslar var ne guzel,yasini yasa.Nasilsa buyuyeceksin,anlamadan hayat geciyor kiymetini bil.

5. deryainci

deryainci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    büyürsün büyürsün sonrada ahhh çocuklığum dersinnn

*şiker* bunu beğendi.
  6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Offf büyümenin en güzel tarafı okulun bitmesi :)

*şiker* bunu beğendi.
  7. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    ahh en güzel yaşlardasın..kıymetini bil tatlım

8. rumebega12

rumebega12 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten öyle mi düşünüyorsunuz??Ama ne bileyim küçük olmak bana zevk vermiyor..Birde aile sorunlarım var..Babammm.....

9. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    canım ergenlik çağına giriyorsun..bunlar doğal şeyler..senin yaşadıklarını bizlerde yaşadık..

10. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    tabii gercek diyoruz bunu zaten sende anlayacaksınn bu zamanları herkez geciriyor emin ol kısa zamanda atlatacaksınn cnmm

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sonra çok acı çekersin hiiç büyüme bence aslada aşık olma

12. egenin incisi

egenin incisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    canım keşke bende senin yaşlarına dönebilsem küçükken hiç bir şeyden anlamıyorsun o anda evde kimse sana sorunları göstermiyor az sorumluluğun oluyor ama büyüdüğünde her şey değişiyor bütün sorunları biliyorsun sana yansıtılıyor sorumlulukların dahada ağırlaşıyor dahada sıkılıyorsun .... keşke hep çocuk kalsaydım okumaya gelince okumak kadar güzel bir şey yok en azından sana bir şey sorulunca doğru cevabı verebiliyorsun .... bilmiyorum demiyorsun karşındaki kişinin gözünde küçük duruma düşmüyorsun hayatının her yaşında güzel olması dileğiyle ... hayat acısıyla tatlısıyla güzel acılarda olmasaydı insanlar büyüyüp olgunlaşamazdı....

Büyümek İstiyorum...!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Büyümek

Büyümek

Bir ağacın, bitkinin yahut herhangi bir şeyin normal gelişme seyrinin aksine aniden büyümesi, bu şeyin uğrayacağı zarara, Bir insanın anormal büyümesi onun ölümüne, Bir organın normal ölçüde büyümesi, o azanın delalet ettiği tabire uygun olara yorumlanırr. Mesela dilin büyümesi büyük söz söylemeye, kolun uzaması cömertliğe, ayağın büyümesi - ayakkabı da büyürse- dünyalığın genişlemesine vs....
  2. GözLerinin kıyısında büyümek öyLece

GözLerinin kıyısında büyümek öyLece

Düşlerden bir bağ bozumu, günlerden özlem... Kuyulardan bir sancı..Seni özlemek..Kemiklerinin inceliğine yaslanıp çocukluğuma köprüler kurmak...Avuçlarından iç denizlere göç etmek..En sonunda sende durmak..Saçlarının gölgesinde gökkuşağını tezahür etmek doyasıya..Sonra yaslanmak adının sığlığına..Sonra ellerimi göğsüme koyup gözlerinin sağnağında ıslanmak yıldız yıldız..Sonra arınmak harf...
  3. Büyümek İstemiyorum

Büyümek İstemiyorum

Tamamen kendi içimden gelenleri yazdım umarım begenirsiniz. Büyümek İstemiyorum Zaman ne çabuk geçiyor bunu farkettim.Daha dün gibiydi herşey okula yeni başladıgım gün,şimdi ise kocaman bir kız olmuşum.BÜYÜMÜŞÜM. Geçmez dedigim zaman su gibi akıp geçmiş,geçiyor hala. 2 yıl öce hep büyümeyi hayal ederdim ah bir 18 yaşıma girsem ,zaman hemen geçse diye düşünüp dururdum. 18 yaşımda degilim...
  4. yürekte büyümek ....

yürekte büyümek ....

Okulda birinci sınıf ögrencileri, bir aile fotografı üzerinde tartışıyorlardı. Fotograftaki küçük çocugun saç rengi ailenin öteki bireylerinin saç renginden degişikti... Ögrencilerden biri o erkek ...çocugunun belki de evlat edinilmiş olabilecegini söyledi. Onun bu sözünü duyan başka bir küçük kız ögrenci, birden sesini yükseltti; - Ben evlat edinme konusunda her şeyi bilirim, çünkü...
  5. yüreğinde büyümek  !

yüreğinde büyümek !

Okulda birinci sınıf öğrencileri, bir aile fotoğrafı üzerinde tartışıyorlardı. Fotoğraftaki küçük çocuğun saç rengi ailenin öteki bireylerinin saç renginden değişikti. Öğrencilerden biri o erkek çocuğunun belki de evlat edinilmiş olabileceğini söyledi. Onun bu sözünü duyan başka bir küçük kız örgenci, birden sesini yükseltti; - Ben evlat edinme konusunda her şeyi bilirim, çünkü bende...

Sayfayı Paylaş