gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çağatay Ulusoy hangi filmlerde ve dizilerde rol aldı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çağatayın iflah olmaz bir hayranıyım. Öğrenmek istediğim ilk rolünden itibaren oynadığı tüm dizi ve filmlerin listesi...

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Çağatay Ulusoy 2010 yılında Best Model of Turkey birincisi oldu. Yarışma öncesi İstanbul Üniversitesi'nde peyzaj bölümünde okudu ve oyunculuk dersleri aldı. Çağatay Ulusoy Adını Feriha Koydum dizisinde Emir karakterini canlandırdı Show tv ekranlarında devam eden dizinin ismi Emirin Yolu Olarak değiştirildi.

Çağatay Ulusoy 2011 yılında sinema ekranlarına taşınan Anadolu Kartalları Fliminde Üsteğmen Ahmet Onur karakterini canlandırdı.

Çağatay Ulusoy hangi filmlerde ve dizilerde rol aldı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çağatay Ulusoy ve Sevgilisi

Çağatay Ulusoy ve Sevgilisi

emir sarrafoğlunun sevgilisi emir sarrafoğlu sevgilisi çağatay ulusoy ve çağatay ulusoy cagatay ve Genç kızların yeni sevgilisi Çağatay Ulusoy dizideki ismiyle Emir Sarrafoğlu'nun gerçek hayatta sevgilisini merak ediyormusunuz?Genç oyuncu kendisinden tam 15 yaş büyük Selin boronkay ile birlikte... Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaşan yakışıklı oyuncu Çağatay...
  2. çağatay ulusoy hangi takımlı

çağatay ulusoy hangi takımlı

çağatay ulusoy hangi takımlı bilen var mı? Arkadaşlar ben çağatay ulusoy hayranıyım ve onunla ilgili herşeyi merak ediyorum acaba çağatay ulusoy hangi takımlı ?
  3. Çağatay Ulusoy hangi takımlı?

Çağatay Ulusoy hangi takımlı?

Çağatay Ulusoy hangi takımlı? Kızlar Çağatay Ulusoy un hangi takımı tuttuğunu merak ediyorum siz biliyor musunuz acaba?
  4. selena gomez hangi filmlerde rol aldı

selena gomez hangi filmlerde rol aldı

Melekler bayılıyorum selena gomeze keşke ona benzeyebilsem :) Rol aldığı tüm filmlerin listesini rica ediyorum sizden..
  5. çağatay ulusoy hangi semte taşınmış

çağatay ulusoy hangi semte taşınmış

BHu uyuşturucu olayları gözaltına alınmalar falan Çağatay Ulusoyu ve ailesini yıpratmış sanırım taşınmışlar.Yalnız nereye taşındıkları konusunda bilgi yok.Siz biliyormusunuz acaba nereye taşınmışlar?

Sayfayı Paylaş