gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Can cekisiyor umutLarim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Can cekisiyor umutLarim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağlamak istiyorum hıçkırıklarla ...Umutlarım can çekişiyor

Ağlamak istiyorum hıçkırıklarla ...Umutlarım can çekişiyor

Ağlamak istiyorum hıçkırıklarla Yokluğuna sitemler yağdırmak geliyor içimden Ve sesim kısılasıya kadar bağırmak Seni deliler gibi sevdiğimi haykırmak istiyorum Bir kurşun olmak istiyorum kimi zaman Yalnızlığın beynine çakılmak için Kimi zaman da hain bir bıcak Kaderin göğsüne saplanmak için Bozguna uğradı hasretinden Gönlümün tüm sahilleri Umutlarım can çekişiyor Gelmeni istiyorum...
  2. canımsın

canımsın

esni kaçırırım diye korkuyorum handanca sana inan çok ihtiyacım var hemde çok bana yardım edip bana bakıp ne olacağını söylersen rahatlarım 1970 aslan ben 1960 blık burcu sevgilim
  3. can cekisiyorum....

can cekisiyorum....

merhaba meleklerim..benim hikayemi bilenleriniz biliyor... suanda esimin takildigi kizin kim oldugunu ögrendim ve kizin resmini gördüm...keske ögrenmesiydim..canim okadar cok yaniyorki...disardan vücuduma bir sey yapilsa hissetmeyecek durumdayim..ben bir umut diye yalvarislar yakarislar icindeyken msjlarini görüyorum..onun mutlulugunu istiyormus..falanmis filanmis...bir insan evladi bunu...
  4. umut

umut

hayata karsi umudum kalmadi artik,yenildigimi kabul ediyorum ama yapilanlarin birtanesinde hakli olsalar gam yemem.neyse artik hic biseyin önemi yok,artik gözümden yas bile akmiyor hic birsey hissedemiyorum.....hayallerim hayal oldu......

Sayfayı Paylaş