çatlama iğnesi sonra kasık ağrısı ve gebelik belirtileri hakkında bilgi istiyom

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında cadet tarafından paylaşıldı.

1. cadet

cadet Yeni Üye

gebelik belirtileri
    çatlatma iğnesinden sonra hamilelik belirtileri çatlatma iğnesi sonrası gebelik belirtileri iğnesinden sonra kasık ağrısı gebelik bunlardır çatlama testi
    arkadaşlar adetime daha 2gün var bende gebelik belirtileri var acaba böyle bişey olurmu çünki geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi oldum:m.c:

2. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye

Cevap: gebelik belirtileri
    Olabilir tabikide, bir kan testi yaptırsana cadet.. Nisan ayında bende o yollardan geçtin aşılamadan 15 gün sonra test istedi dr. um

3. quelebeck

quelebeck Yeni Üye

kızlar bırınız bana mesaj atsın yawww kendımı yalnız hıssettım..

4. buket toprak

buket toprak Yeni Üye

mrb bende yeni katıldım bazı şikayetler bende de var regl günüm geçti bel ağrısı mide bulantısı baş dönmesi yağlı yemeklere karşı tiksinti duyuyorum ara ara kasık bölgeme bıçak saplanır gibi hafif bi sancı giriyo bide hiç uykumu alamıyorum bide en önemlisi aşırı sinir ve duygusallık var sizce bunların sebebi düşündüğüm şey olabilir mi?

5. pc_angel

pc_angel Yeni Üye

olabilir canım inşallah olur:)

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Hamılemıyım

ıkı uc gundur arkadaslar gogus ucu sızlama ve gogus agrıları var artı dolgunluk var hamılemıyım sızce benı yalnız bırakmayın sızc hamılelık belırtısımıdır rglıme cok var daha

7. Misafir Melek

asi yağmur

bende de sık ıdrara çıkma sabahları bulantı göğüsde şişme karın atında dolgunluk var siz hamile olabilirmiyim adetime 8 gün var

8. Misafir Melek

asi yağmur

çocuğu olan kadın annedir

9. ebru1611

ebru1611 Yeni Üye

selam arkadaşlar yenı üye oldum çok arkadaş istiorum şimdıden herkeze merhaba arkadaşlar bende bebek sahıbı olmak istıyorum adet agrısına benzer agrılarım var kasıklarımda agrı var ve iştihamın çok artı adet öncesı sendermumu aceba hamıle kalan yada hamıle arkadaşlar hepınızden bilgi rica edıyorum her konuda :) sevgiler

10. Misafir Melek

bebek

mrb ben de yeni katıldım ben bu ayın 9 da aşılama oldum çok ümitlenmiştim benim ağrım oldu iştahım arttı aama kan testti yaptım negatif çıktı böyle şeylerde umutlanmmak gerekir sonu yıkım oluyor

11. masalperisi2811

masalperisi2811 Yeni Üye

ark. mrb ben aranıza yeni katıldım bir şey sormak istiyorum ben 2 ay oldu evleneli ve hiç korunmadım çocuk çok istiyorum ve bu ay yumurtlama dönemimden bir gün önce aynı gün ve 1 gün sonra ilişkiye girdik. ilişkiye gireli 4 gün falan oldu adetime daha 10 gün var ama sol göğsümde adet zamanındak gibi ağrı var ve kasıklarımda bazen ağrı oluyor gün boyunca sadece bulantım oluyor kusma yok belirtiler bu kadr erken çıkar mı

12. YILDIZZ

YILDIZZ Yeni Üye

meraba masalperisi bu kadar erken sanırım olmaz ama erken döllenme geç döllenme diede bişi war adetini bekle bence hayırlısı olsun

13. sena35

sena35 Yeni Üye

bende 5 aylık evliyim ama sanmıyorum bu kadar çabuk belli olmaz diye düşünüyorum

14. sena35

sena35 Yeni Üye

ben gecen ayda adetim 14 gün geçiktim ama sonra yokmuş çok üzüldümm:grev:

15. durum_01

durum_01 Yeni Üye

slm arkadaşlar bende cok ısıyorum ınsallah yüce rabbim hepımze tadırır annnelık duygusunu bende bu ay suphelenıyorum sabahları mıde bulantısı gogus agrıları ama cok hayal kırıklıgı yasadım sımdı de kendımı kandırmak ıstemıyorum ınsallah allahım dualarımızı kabul eder

çatlama iğnesi sonra kasık ağrısı ve gebelik belirtileri hakkında bilgi istiyom konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gebelik Öncesi Tetkik ve Muayeneler hakkında bilgi

Gebelik Öncesi Tetkik ve Muayeneler İnsanın hayatında verdiği en önemli kararlardan birisi de çocuk sahibi olmak istemesidir. Hayatının herhangi bir döneminde çocuk sahibi olmayı istemeyen kadın yok gibidir. Ancak bu güç karar verildiğinde gebe kalmadan önce hem ruhsal hem de fiziksel olarak hazır olmak gerekir. İlk doktor ziyaretini hamile kaldıktan sonra yapmak her zaman yeterli...
  2. depresyon ve belirtileri hakkında bilgi var mı

Kızlar ben heralde depresyona giriyorum. Bu depresyon ve belirtileri hakkında bana bilgiler vermeniz mümkün müdür ?
  3. erken gebelik belirtileri hakkında bilgi istiyorum.

reglime 10 gün var bende hem kasık ağrısı hemde sık idrara çıkma var.yumurtlama günümede özen gösterdim off ya
  4. kasık ağrısı ve sancılanma hamilelik belirtisimidir?

kaç gündür kasıklarımda sancılanma ve ağrı var daha adetime bir hafta kadar var aama acaba kasık ağrısı ve sancılanma hamilelik belirtisimidir?
  5. ms hastalığının belirtileri ve tedavisi hakkında bilgi

Komşumun kızında ms olduğundan şüphe ediyoruz. Bugün dr randevusu var, çok en dişeliyiz, ben dayanamadım araştırmak istedim, ms hastalığı ve tedavisi ile ilgili bilgi verebilirmisiniz ?

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. yumurta çatlama belirtileri

,
  2. yumurta çatlaması belirtileri

,
  3. yumurta çatlama iğnesi

,
  4. çatlatma iğnesinden sonra adet sancısı,
  5. igneden sonra hamilelik belirtileri neler,
  6. çatlatma iğnesiyle hamilelik belirtileri,
  7. çatlatma iğnesinden sonra kasık ağrısı kaç gün sürer,