çatlama iğnesi sonra kasık ağrısı ve gebelik belirtileri hakkında bilgi istiyom

ark. mrb ben aranıza yeni katıldım bir şey sormak istiyorum ben 2 ay oldu evleneli ve hiç korunmadım çocuk çok istiyorum ve bu ay yumurtlama dönemimden bir gün önce aynı gün ve 1 gün sonra ilişkiye girdik. ilişkiye gireli 4 gün falan oldu adetime daha 10 gün var ama sol göğsümde adet zamanındak gibi ağrı var ve kasıklarımda bazen ağrı oluyor gün boyunca sadece bulantım oluyor kusma yok belirtiler bu kadr erken çıkar mı

meraba masalperisi bu kadar erken sanırım olmaz ama erken döllenme geç döllenme diede bişi war adetini bekle bence hayırlısı olsun

bende 5 aylık evliyim ama sanmıyorum bu kadar çabuk belli olmaz diye düşünüyorum

slm arkadaşlar bende cok ısıyorum ınsallah yüce rabbim hepımze tadırır annnelık duygusunu bende bu ay suphelenıyorum sabahları mıde bulantısı gogus agrıları ama cok hayal kırıklıgı yasadım sımdı de kendımı kandırmak ıstemıyorum ınsallah allahım dualarımızı kabul eder

Önceliikle hepinize merhaba bişeyi nekadar çok istersen olmazmış ya hamilelikte öle bişey kafana nekadar çok takarsan stres yapıyo ve hamile kalamıyosun.Bende 6.5 aylık hamileyken bebeğimi kaybettim 2009 da geçen ramazan ayındada düşük yatım 6 haftalık ve hala sabırla anne olmayı bekliyorum dilerim yüce rabbim isteyen herkese bu duyguyu tattırsın hepinize hayırlı bebişler diliyorum.....

Önceliikle hepinize merhaba bişeyi nekadar çok istersen olmazmış ya hamilelikte öle bişey kafana nekadar çok takarsan stres yapıyo ve hamile kalamıyosun.Bende 6.5 aylık hamileyken bebeğimi kaybettim 2009 da geçen ramazan ayındada düşük yatım 6 haftalık ve hala sabırla anne olmayı bekliyorum dilerim yüce rabbim isteyen herkese bu duyguyu tattırsın hepinize hayırlı bebişler diliyorum.....

mrb canım geçmiş olsun sana üzüldüm yaa, umarım Allah sana bir bebiş verir tabi tüm isteyenlere de. stres konusunda çok haklısın kendimizi bazen çok kaptırıyoruz belirtiler psikolojik oluyor aslında rahat bırakmak gerek.

Bu konudA cok hak veriyorum arkadaslar gercekten stres yapinca olmuyor. Ben simdi 2 aylik hamileyim cok yeni ama hic ummadigim anda geldi bebegim. Adetim geciktiginde turkiyeden yeni gelmistim herhalde yolculuk beni carpti oyuzden gecikti dedim. Ustune birde ev tasidim dusuncek de cok vaktim olmamisti. Hic aklima hamile olabilecegim gelmemisti
10 gun gecikince esimden gizli bir test yaptim. Bir senedir ugrasiyorduk olmamisti. Ama kismet oldu hic dusunmedigim zaman :D
Biraz boyle rahat olmak gerekiyormus. Biliyorum bunu uygulamak cok zor ama gercekten dogru. stres yaptikca olmuyor

Bebek isteyenlere tavsiyem psikolojik olarak elinizden geldiğince kendinizi rahatlatmaya çalışmanız çünkü stres olumsuz yönde çok fazla etkiliyor.Bırakın herşeyi oluruna ve herşeyin hayırlısı olsun diyin bence.Vakti ve günü geldiğinde eminim ki Rabbim isteyen herkese nasip edecektir.:)

Geri