gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Çocuk mu Öncelikli Kariyer mi Hadi Melekler !

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler, size çok zor bir soru soracağım :D:D

Sizin için öncelik çocuk mudur kariyer mi ?

Soruyu zorlaştırıp duygusallaştıralım;

Yumuk yumuk, tatlı mı tatlı, canınızdan bir parça bebeğinizle evinizde çocuk bakmak mı istersiniz, yoksa başarının zirvesinde, takdir edilen ama yalnız bir kadın olmak mı ?

Bir tarafta maddi kaygısız, alkışlanan bir kadın, diğer tarafında eşi ve bebeğiyle sıcacık bir yuva ?
    İkisi de demek yok, bu cevap sayılmaz :D:D

2. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    İkiside önemli tabi ama öncelik herzaman bebeğimindir .Bence kadın çalışmalıdır kariyeri olmalıdır kocasının eline bakmak yerineenazından kendi harcamaları için özgürlüğünün elinde olması gerekir.

3. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
  4. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    ben kariyer ugruna beş senemi harcadım ;kötümü oldu hayır çünkü evimizi aldık herşey rayına oturdu ,evimde maddi sıkıntıların olmasına yer vermdim bu sayede hem kariyer yaptım azda olsa eşimin gözunde kendı ekonamık ozgurlugum olabılcegıne ınandırdım hemde bebegımı kucagıma aldım ;her ıkısıde onemlı ama bır yerde karıyerınızde oldukca onemli dıyorum fıkrımce ,cunku evladınızada bır karıyer hazırlıyorsunuz bu sayede ama karıyer ıcınde evlat kokusundanda vazgecılmemelı

Çocuk mu Öncelikli Kariyer mi Hadi Melekler ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nil Karaibrahimgil - Çocukta Yaparım Kariyerde

Nil Karaibrahimgil - Çocukta Yaparım Kariyerde

nil karaibrahimgil iyiki doğdum video nil karaibrahimgil iyiki doğdum facebook gördün mü 25 oldum video İyi ki doğdum Gördün mü yirmi beş oldum Özgürüm kanatlandım Durmadım ayaklandım Koşup ilerliyorum İyi ki doğdum Ne güzel bir kadın oldum Erkekler hep peşimde Ama aklım işimde Sınırı zorluyorum Kalamam hayatın köşesinde O zaman neşesi neresinde Koysalar önüme bariyerde Çocukta yaparım...
  2. Cocuk mu kariyer mi???

Cocuk mu kariyer mi???

çocuk mu kariyer mi Melekler bisey danismak istiyorum: Esinizde sizde cocuk sahibi olmak istiyorusunuz (allah nasip ederse tabi).... ve aniden gelen bir teklif var, teklifin icerigi; mesleginizde yükselmek, hem para hemde statünüz acisindan. Yani hem daha fazla maas alacaksiniz hemde söz sahibi olacaksiniz. Ama bu terfi icin 2 yil hem okul hemde isi ayni anda yürüteceksiniz ve ondan sonra 1...
  3. çocuk tamam, kariyere devam!

çocuk tamam, kariyere devam!

Çalkantılı yaşantısından sonra evinin kadını ve anne oldu gerçekten takdir ediyorum mesleğinede geri dönüyormuş hadi hayırlısı... KISA BİR SÜRE ÖNCE MODACI DİLEK HANİF'İN YENİ KOLEKSİYONU İÇİN POZ VEREN DEMET KUTLUAY, ARTIK PODYUMLARA DÖNECEĞİ MÜJDESİNİ VERDİ. Kısa bir süre önce modacı Dilek Hanif'in yeni koleksiyonu için poz veren Demet Kutluay, artık podyumlara döneceği...
  4. hem ask hem kariyer olur mu melekler ?? =(

hem ask hem kariyer olur mu melekler ?? =(

Selam Melekler, genç yasima ragmen yazin evlenecegim Allah'in izniyle, fakat içim rahat degil, nisanlimi çok seviyorum, ve çok ozluyorum (çunku o ankarada yasiyor ve ben fransadayim). Neyse, sıkıntım aslinda yanlis yapmaktan korkmamdir, okumak istedim bugune kadar, hep turkiye'ye yerlesip okuyup kariyer yapmak istedim, ve bu içimde kaldi =( bunu gerçeklestirmeden evlenecegim, hem evlilik hem...
  5. Tek Çocuk mu?Yoksa kardeş mi ?

Tek Çocuk mu?Yoksa kardeş mi ?

çocuğuma kardeş gerekirmi,tek çocukmu çok çocukmu,tek çocuk yapmak doğrumu,tek çocuğun faydaları,tek çocuğun dezavantajları Çocuk sahibi olmadan önce pek çok çiftin kararsız kaldıkları konulardan biri, kaç çocuk sahibi olmak istedikleri. Günümüzün ekonomik şartları ancak bir çocuğun bakımına ve eğitimine imkan verirken, çoğu çift çocuğunun kardeşsiz, tek çocuk olarak büyümemesinden yana....

Sayfayı Paylaş